2733
2734
عنوان

ترشحات پنیری واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 38 پست
لعنتی نمیدونم چرا خوب نمیشه چن بار دکتر رفتن تو چن ماهه🤦‍♀️عفونت ادراری ام دارم از اون بدتر رو مخم ...

امان از روزی که یه بار مبتلا شی دیگ درگیرشی من سه ساله درگیرم هی خوب میشم دوباره میگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خیلی عفونت وخارش مرتب داشتم 

الان دوسه ماهه لباس زیرنمیپوشم بعد دستشویی با دستمال خودمو خشک میکنم 

خداروشکر همین مدت عفونت وخارش نداشتم 

قبلاً خشک نمی‌کردم واقعا خشک کردن برای من معجزه کرد

پنیری شکل بدون بو‌ و سفید قارچه  به جز پماد واژینال باید قرصش هم استفاده کنین قرصش کلا ۳تاست و ...

فلوکونازول اسمش درسته؟اونم استفاده کردم چن وقت پیش فک کنم خوب شد دوباره برگشته نمیدونم چرا ول نمیکنه

2738
فلوکونازول اسمش درسته؟اونم استفاده کردم چن وقت پیش فک کنم خوب شد دوباره برگشته نمیدونم چرا ول نمیکنه

بله آخه خیلی قویه و سریع خوب میشه خیلی عجیبه حتما برید دکتر خوب

نیلا دختر ناز من
من خیلی عفونت وخارش مرتب داشتم  الان دوسه ماهه لباس زیرنمیپوشم بعد دستشویی با دستمال خودمو خشک ...

بخدا من همیشه خشک میکنم بعضیا میگن دستمال کاغذی عفونت میاره میگم پس چیکار کنیم با چی خشک کنیم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️از حموم میام سشوار میگیرم خشک میکنم 

سردی رحم و عفونت 

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
2706