2733
2734
عنوان

ترشحات پنیری واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 38 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عنبر نسارا عااالیه معجزه میکنه .... هفته ای سه بار دود بده بالای دودش وایسا تا کامل دودش وارد بدنت بشه...

بعد دسشویی حتما خودتو خشک کن. ژل بهداشتی ام استفاده کن .. حتما دکتر هم برو باید چرک خشک کن بخوری تا خوب شی

لباس زیر هم سعی کن نپوشی. مایعات زیییاد بخور 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سردی رحم ینی چی باید چیکار کنم رفع شع

روغن مالی زیر شکم روی رحم وتخمدان با روغن بابونه اصل روزی دوبار صبح وعصر

استفاده ازآبزن پنیرک، گلنارفارسی، خطمی سفید، گل محمدی 

یعنی بجوشونی صاف کنی بریزی توی لگن بشینی توش روزی نیم ساعت 

واژینال عسل روغن زیتون یه عدس زاج تاسه شب 

تمام عفونتها ازبین میره 

سردیجاتم نخور

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
میترسم میگن اگ درمان نشه باعث چسبندگی رحم میشه چیکار کنم 

متاسفانه عفونت قارچی یا باکتریایی در ظاهر زیاد قابل تشخیص نیست . چسبندگی هم میاره .پاسخگویی بدن مهمه .گاهی بایه دوره خوب میشی گاهی نه باید تکرار و مداوت داشته باشی .مواظب باش همسرت رو دچار عفونت نکنی .برو دکتر نگرون هم نباش 

✔️ خبرنگار 
2740