2733
2734
عنوان

چرا اینقدر معلم ناراضی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 5153 بازدید | 261 پست
من خودم کارمندم و ماموریت میرم و اضافه کاری میگیرم. شما فشاری نشو.  شما هم به اندازه خودت حق ...

من فشاری نمیشم سرم تو کار خودمه به وزارت خونه خودم اعتزاض دادم بعضیا از اینم زورشون میاد 

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
شما تو قلب منی قضاوت میکنی بغضم از امثال شماست تاپیک زدی شروع کردی قضاوت کردن بدون اینکه ثانیه ای ج ...

من نیومدم از شغلم ناله کنم که فضاوت شم خانم محترم.

شما ها خودتونو در معرض قضاوت قرار میدین پس ناراحت نشین بجاش اینقدر ناله نکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوک قرن

دبیرستان نرفتی تا حالا؟؟؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
اگه اینقدر سخته خب چارش تغییر شغله چرا هیچ معلمی تغییر شغل نمیده؟

خیلی از دوستای معلم من الان دانشجوی پزشکین (چون زرنگ بودن که معلمی قبول شدن ولی دیدن نمی ارزه مجددا کنکور دادن)

خیلی از معلمای هنرستانا عصر تاسیسات و برق کار میکنن

و خیلی ها هم راننده اسنپ هستن!! 

2731
دقیقا خیلی کم پیش میاد پرستارا یا مشاغل دیگه که خیلی کارشون سختتره بیان گله شکایت کنن ولی معلما مدا ...

دقیقا من ندیدم، بدبختا حتی تو کرونا هم صداشون درنمیومد....همون کرونایی که این معلما زیر لحاف بودن

من فشاری نمیشم سرم تو کار خودمه به وزارت خونه خودم اعتزاض دادم بعضیا از اینم زورشون میاد 

در کل عزیز دل 

هیچ کدوم از کارمندای دولت حقوق خوبی نمیگیرن. حقوق جوابگوی تورم نیست. قشر معلم همیشه ناراضیه.

سکوت درست نیست کارمند چی هستی ادامه تاپیک از معلمی بچرخونیم سمت اون

من تاپیک در مورد معلما زدم لزومی هم نمیبینم اعتراض بیجا برای شغلم کنم راضیم خداروشکر ناله نمیکنم

من نیومدم از شغلم ناله کنم که فضاوت شم خانم محترم. شما ها خودتونو در معرض قضاوت قرار میدین پس ناراح ...

من ناله پیش وزارت خونه خودم میبرم شما دلرید دخالت میکنید 

معرض قضاوت؟؟؟ شما که حتی از گفتن شغلت عبا داری به خودت اجازه قضاوت میدی 

2738
من تاپیک در مورد معلما زدم لزومی هم نمیبینم اعتراض بیجا برای شغلم کنم راضیم خداروشکر ناله نمیکنم

کارمند کجایی خب😂😂جای بدیه؟؟

خیلی از دوستای معلم من الان دانشجوی پزشکین (چون زرنگ بودن که معلمی قبول شدن ولی دیدن نمی ارزه مجددا ...

ببین برای مرد واقعا جواب نیست.

ولی مگه همه قبل انتخاب نمی‌دونن چخبره؟

والا ما همه میدونستیم شرایطو. معلما چطور قبل انتخاب توجه نمیکنن به این چیزا؟

در کل عزیز دل  هیچ کدوم از کارمندای دولت حقوق خوبی نمیگیرن. حقوق جوابگوی تورم نیست. قشر معلم ه ...

شما با ۱۰ تومن زندگی بچرخون من یاد بگیرم

خواهر خودم کادر درمان نصف من کار نداره بجز حقوق کارانه داره و.... کلا زندگیشو میچرخونه

من هیچی ندارم

مگه یه پدر شما اعتراض کردم به وزارت خونه خودمونه نمیدونم چرا شماها فشارتون جابجا شده

نه خیلی خوبه

😂😂😂بحث با شمایی که از گفتن حرفه و شغلت عبا داری ادامه نمیدم 

امیدوارم انرژی قضاوت های نلبجات به سمت خودتت برگرده

2706