2733
2734
عنوان

چرا اینقدر معلم ناراضی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 5189 بازدید | 261 پست
عزیزم قرار نیست که شما که نه ماه میری سرکار یا کارمندی که هر روز خدا سرکاره ماموریت میره و اضافه کار ...

به اونی که ماموریت میره جدا از حقوق حق ماموریت میده شما حرصشو نزن 

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
تا ابد الدهر حقوف معلمی همینه شماعم آگاه بودی رفتی توش دیگه اعتراضتون واقعا مسخراس

والا.

حقوق و مزایا و شرایط معلمی مشخص بوده. کسی که چاقو زیر گلوشون نذاشته که معلم بشن. با میل خودشون رفتن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عا قطعا 😂

سلامت باشی

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
میدونی اتفاقا سواد دارن ولی وقتی اینجوری قضاوتارو میبینن دیگ دستو دلشون به کار نمیره که حق دارن خیلی ...

خیلیا دارن قضاوت میشن!شما یه بار به عنوان کادر درمان بیا بیمارستان و حجم کار و فشار وارده به یه پرستار رو نگاه کنین،اونام میتونن خوب کار نکنن چون دیگه دست و دلشون به کار نمیره؟!حالا من که مخالف معلما نیستم چون خودمون معلم زیاد داریم ولی از این حجم ناشکری متنفرم واقعا

میشه واسم دعا کنید؟امید دارم خدا به دعای شما در رحمتش رو به روم باز کنه😢💔
2731
عزیزم قرار نیست که شما که نه ماه میری سرکار یا کارمندی که هر روز خدا سرکاره ماموریت میره و اضافه کار ...

بعد ار ۵ سال حکمم ده تومنه!!!!

خواهرم با ۲۳ سال سابقه ۱۴ تومنه

خوبه؟؟

کاش یاد بگیریم درمورد موضوعی که آگاهی کامل نداریم و توی اون موقعیت نبودیم اظهار نظر نکنیم... واقعا متوجه نمی شم هدف از تاپیک چیه..یه عده جمع شدن دارن توهین میکنن یه عده دفاع..

به ما چه ربطی داره چه کسی چقدر حقوق میگیره یا مزایاش چیه...اگر معلما اعتراض دارن به ما چه ربطی داره که بخواهیم بگیم درسته یا نه..

یاد بگیریم سرمون تو کار خودمون باشه

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
والا. حقوق و مزایا و شرایط معلمی مشخص بوده. کسی که چاقو زیر گلوشون نذاشته که معلم بشن. با میل خودشو ...

یه چیز نادرسته باید نادرست بمونه؟

والا. حقوق و مزایا و شرایط معلمی مشخص بوده. کسی که چاقو زیر گلوشون نذاشته که معلم بشن. با میل خودشو ...

دقیقا الان یکی از آشنایان بعد چندین سال ۱۳ تومن حقوقشه خوب این خودش مونده خودش خواسته الکی نمیتونه بیاد بگه در حقم ظلم میشه

کاش یاد بگیریم درمورد موضوعی که آگاهی کامل نداریم و توی اون موقعیت نبودیم اظهار نظر نکنیم... واقعا م ...

خب شما سرت به کار خودت باشه. نیا تو تاپیکی که خوشت نمیاد.

اینجام باید همه سکوت کنن!!

شما که اصلا عاشق شغلت نیستی وگرنه اینهمه بغض نداشتی 

شما تو قلب منی قضاوت میکنی

بغضم از امثال شماست تاپیک زدی شروع کردی قضاوت کردن بدون اینکه ثانیه ای جای یه معلم باشی هرچی دوست داری میگی

جالب اینجاست هعی میپرسم خب کارمند چی هستی حدافل بدونم چه قشری داره قضاوتم میکنه حتی جوابمو نمیدی😁😁

خب شما سرت به کار خودت باشه. نیا تو تاپیکی که خوشت نمیاد. اینجام باید همه سکوت کنن!!

سکوت درست نیست

کارمند چی هستی ادامه تاپیک از معلمی بچرخونیم سمت اون

2706