2737
2734

چجوری عادت کنم ،دستکش بپوشم 

دستام خیلی زشت شده از بس ظرف شستم 

واقعیتش النگو خریدم ،تازه میفهمم دستام چقدر زشت شده

به نظرتون فایده داره از این به بعد دستکش بپوشم ،پوست دستم مثل قبل میشه

نه چون ده دفعه باید برم سراغ بچه هام ک اینو میخان اونو میخام و 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
نه چون ده دفعه باید برم سراغ بچه هام ک اینو میخان اونو میخام و 

دقققااااااا مث منی...البته فک میکنم با دستکش تمیز نیس و جدا از اون صد دفعه میرم پیش بچه ها باز میام

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2740
دقققااااااا مث منی...البته فک میکنم با دستکش تمیز نیس و جدا از اون صد دفعه میرم پیش بچه ها باز میام

مخصوصا میان گوشی میدن دستم میگن رمز بزن یا فلان فیلم رو بیار🤦🏻

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2706