2752
2734

خانما میخام راهنماییم کنید،من برای اول وقت خوانی نمازصبح مشکل دارم،تااونجایی که متوجه شدم تاچنددقیقه بعداذان نمازاول وقت محسوب میشه،تایم دقیقش چنددقیقه هست؟

بهتره برای نمازصبح تا۸دقیقه ودیگرنمازهاتاپایان اذان صبرکنیم🙃

میخاستم ببینم چه قانونهایی دارید؟مثلا تایم خوابتون ازشب تااذان چندساعت هست؟

چه غذایی نمی خورید تابتونید بیداربشید؟

دعاوآیه ای هست؟

آیه سوره کهف امتحان کردید؟🥲

توسل به امام زمان چطور؟

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرهدفه🙂باافتخار دخترایرانم دوست پسرداشتن یا دوستِ پسرداشتن توهین به دختره!پس ربطی به عقیده نداره❌️توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.

من گوشیم اذان میده بیدار. میشم گاهی بیدار میشم میبینم داره اذان میگ ولی گاهی تنبلی میکنم میخوابم

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍

عزیزم مفاتیح الجنان یک قسمت داره خیلی دعا های کاربردی واسه هرکدوم نماز داره

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من پاییز و زمستون چون فاصله خواب تا اذان صبح بیشتر اکثرا نمازم سر وقت میخونم 

اما امان از بهار و تابستون اصلا چشام وا نمیشه 

خیلی نماز صبح غذا دارم 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
من گوشیم اذان میده بیدار. میشم گاهی بیدار میشم میبینم داره اذان میگ ولی گاهی تنبلی میکنم میخوابم

منم خوابم عمیقه ویکم تنبلی می کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرهدفه🙂باافتخار دخترایرانم دوست پسرداشتن یا دوستِ پسرداشتن توهین به دختره!پس ربطی به عقیده نداره❌️توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
کار خاصی نمیکنم فقط و فقط برنامه زندگیم رو مسئله اوقات نماز میگرده از بچگی از خانواده عادتمون شده ...

چ عالی❤️😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش به سعادتتون بیشترتوضیح میدیدمنظورتون رو؟

ممنونم عزیزم 

مثلا همیشه وقتی میخوایم برنامه سفر بچینیم بر این اساسه که طوری راه بیفتیم یا حتی بلیط بخریم که تا حدالمکان تو تایم اذان تو حرکت نباشیم 

برنامه بیدار شدن و خوابمون معمولا با تایم اذان صبح تنظیم میشه

برا کلاس های دانشگام وقتی میخوام واحد بردارم و تایم کلاس هارو میچینم اول از همه زمان اذان رو در نظر می‌گیریم که به نماز نخوره

وقت غذا و شام و ناهار رو طوری میچینیم که قبل یا بعد از نماز باشه

وقتی میخوایم بریم خرید یا بیرون یا هرچی تابم اذان رو در نظر داریم که اگر به اذام خوردیم مسجد نزدیکی باشه و بریم اونجا

وقتی یه مدت این هارو رعایت کنین کم کم براتون عادت میشه

ناخودآگاه زندگیتون رو محور وقت نماز میچرخه

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
2706