2733
2734
عنوان

یعنی من یه سیمونی خریدم فقط دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 99 پست

مردم همین ده تومنم ندارن دست بابات درد نکنه خداخیرش بده واقعا

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

والا عربا خوب کاری میکنن دختر که میدن اصلااا جهاز نمیدن سیسمونی که بماند . همینارو خانواده دختر میدن طرف پررو میشه . پدر بدبخت جهاز بده سیسمونی بده کلی خرج دیگه بکنه بعدش داماد و خانوادش بشینن گوه بخورن راجب کم و کسری. نمک به حرامی هم حدی داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی پر توقع می‌گفت من کار واردم باید منو میبردید

باید میگفتی انشاله واسه بچه هاتون 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

من مادر شوهرم بهم گفت به بابات بگو اگر میخاد عین جهازت سیسمونی بده اصلا نخره بهتره بعد گفت من اگر پول نداشتم صدسال دیگه دخترمو شوهر نمیدادم منم فقط گریهههههه کردم ۸ماهه باردار بودم

خلاصه که دخترش با سه کامیون جهاز ۲ماهم زندگی نکرد و هنوزم نتونسته طلاق بگیره 

آهه زن حامله گیراس

پدرت هیییچ وظیفه ای نداره همینم لطف کرده دستش درد نکنه اطراف ما دیگه زن و شوهر خودشون سیسمونی میخرن، زبون داشته باش هم به شوهرت هم به بقیه بگو ما بچه دار میشیم قرار نیست دیگران جورشو بکشن

2738

عزیزم قوی باش چرا انقدر ضعیفی دختر جان 

اوا اینکه اصلا به عمه ات هیچ ربطی نداره این زندگی خصوصی تو با پدرو مادرت و زندگی خصوصی تو با همسرت و فرزندته به هیچ کسی مربوط نیست 

دوم اینکه چرا انقدر به شوهرت رو دادی که اینطور حرف بزنه و انقدر طلبکار باشه صاف وایسا توروی شوهرت  بهش بگو تو چقدر پررویی بچه تو هست انتظار داری مردم براش وسایل بخرن پدرم هر چی خریده لطف کرده و کمک کرده  هیچ وظیفه ای نداره رسم و رسومات خیلی‌هاشون غلطه 

سوم اینکه به خواهر شوهرت میفهموندی که که به من ربطی نداره این برادرت بوده پاشده رفته زنگ زده به مامانش و حرفای خصوصی رو به مامانت گفته و اون هم اذیت کرده 

مارسم سیسمونی داریم

بابام برای دخترم پلاک زنجیر و برای خودم گردنبند سنگین گرفت

به علاوه تخت و کمد و گهواره و روروئک و کریر و لباس وعروسکهای گرون...

حتی الان دخترم شش سالشع هنوز لباس سیسمونیشو میپوشه

امماااا

مادرشوهرم هر دفعه از یه چیز ایراد گرفت

از وزن گردنبند

از عروسک

از تخت

میخوام بگم هرکاری کنی آخر یه ایراد ازش میگیرن

بیخیال باش پس

من نذاشتم خانواده ها سیسمونی بگیرن حتی کادویی هم دستشون تنگ بود هم دوست نداشتم خواهرم گفت بگو حداقل یه دونه پتوشومن بگیرم(ازسرویس خواب اومدبه پتورسید)گفتم نه سلیقمون یکی نیست گفت اصلاپولشوبدم خودت بروبخربیام باهم بریم توانتخاب کن قبول نکردم شوهرمم قبول نکرد به نظرشخصی من وظیفه پدرومادر نیست بگیرن من بچه آوردم اونا تو خرج بیافتن فردا هم بخوان بگن بالاچشمت ابروهست اولین نفرخودم وشوهرم پامیشیم که توتربیت بچه ما دخالت نکنین(هرچنداینطوری نیستیم)

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
2706