2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من نشنیده بودم تا اینکه اومدم تو این سایت و از برخی کاربران  شنیدم و یه نگاهی به تاپیک هاشون کردم و دیدم انتظار دیگه هم نمیشه داشت ازشون

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بخدا این یکی دیگ جنایته

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
2740

خدا بگم چکارتون کنه. 20سال پیش هم یکی ب مادرم گفته بود همچین کاری بکن.  ادرار ریخته بود تو چایی .برا بابام آورد و متاسفانه🤢🤮🤮 اشتباهی من اون چایی و خوردم. مامانم اینقد خندید که از حال رفت. آخرش بهم گفت اینقد گریه کردم.😂😂😂😂

خداوندا تویی حامی وحاضر
2706