2737
2739

خانوما دختر فامیلمون تو اینستا فعالیت داره آموزش اینستا میده،یادمه از ۱۷ سالگی مامان باباشو مجبور میکرد ببرنش تهران تا تو کلاسای احمد کلاته و معین فرجی و اینا شرکت کنه.

الان خودشم دوره میفروشه،تو فامیل همه دربارش حرف میزنن که خوشبحالش پولدار شده و پول درمیاره و از این حرفا.

واسه خودش ماشین خریده،گوشی،طلا همه چی،تازه نامزدم داره.

من اولا فکر میکردم اینایی که آموزش میفروشن دروغه و الکی میگن با درآمدم ماشین خریدم یا اینچیزا اینو دیدم باورم شد😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

فاطمه نوری هم تو شهر ما آموزش اینستا داره پولدارترین نوجوان ایرانی یه

من یه زن خیلی ،خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2740

الان اصلا هم نخواستی برا اون دوتا تبلیغ کنی و کلا قصدت از تاپیک زدن درد و دل بود فقط

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
الان اصلا هم نخواستی برا اون دوتا تبلیغ کنی و کلا قصدت از تاپیک زدن درد و دل بود فقط

🤣🤣🫠👌🏻

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی.

والا من اطرافم حتی یه نفرم ندیدم که دوره هارو قبول داشته باشه و بخزه

من نمیدونم اینایی که میخرن کین؟؟

بشنو ولی باور نکن

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
از حماقت مردم خوب میشه پول دراورد

دقیقا . حالا این که این پولا خوردن هم داره یا نه خدا عالمه . دنیا همه اش که پول رو پول گذاشتن نیست 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706