2737
2734
عنوان

دختر ۱۹ ساله ماهی ۱۰۰ میلیون درآمدشه🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 70 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من احمق قبل از عید از یکی پیج های معروف خریدم ، ارزون ترینش که همش میگفت با تخفیف شده ۱۵۰۰ خریدم ، ...

وای خب شکایت کن

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
2738
چه آموزشی؟  اینا چکار کردن اینجور شدن،

خانوادش از اول مخالف این کارش بودن..اخه بچه درس خون هم بود.اما وقتی دیدن درامدش زیاده و کارشم دوست داره خونه شون هم بردن تهران هفده سالشه دختره..بزن گوگل میاد 

من یه زن خیلی ،خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
خب وقتی انقدر بهش اعتماد داری که واقعیه چرا خودت این راهو نمیری؟ ۱۰۰ نه، ماهی ۵۰ ، کمه؟؟؟ خب خودت ش ...

سخته من کلا خوشم نمیاد از خودم و قیافم عکس و فیلم بزارم اینستا هر کی از راه رسید درباره ی چهره ی خودم،شوهرم،خونم نظر بده.

این همه چیشو ریخته اینستا حتی چهره و عکس مامانشو میزاره

آخه دو ساله میگن قراره مالیات بگیرن ولی هنوزم نگرفتن

نه امسال میگیرن امسال دیگه کاری ندارن طرف چیکاره اس و جواز کسب داره یا نه مالیات به کارت بانکی میبندن یعنی طرف اگه تو کارت بانک یه بچه هم پول بریزه و جا ب جا کنه مثلا بخواد مالیات دور بزنه نمیتونه چون رو کارت بانکی مالیات میبندن فرقی نمیکنه طرف کیه و چندسالشه و چیکاره اس...

2706