2733
2734

خانوما دختر فامیلمون تو اینستا فعالیت داره آموزش اینستا میده،یادمه از ۱۷ سالگی مامان باباشو مجبور میکرد ببرنش تهران تا تو کلاسای احمد کلاته و معین فرجی و اینا شرکت کنه.

الان خودشم دوره میفروشه،تو فامیل همه دربارش حرف میزنن که خوشبحالش پولدار شده و پول درمیاره و از این حرفا.

واسه خودش ماشین خریده،گوشی،طلا همه چی،تازه نامزدم داره.

من اولا فکر میکردم اینایی که آموزش میفروشن دروغه و الکی میگن با درآمدم ماشین خریدم یا اینچیزا اینو دیدم باورم شد😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فاطمه نوری هم تو شهر ما آموزش اینستا داره پولدارترین نوجوان ایرانی یه

من یه زن خیلی ،خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2740

الان اصلا هم نخواستی برا اون دوتا تبلیغ کنی و کلا قصدت از تاپیک زدن درد و دل بود فقط

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
الان اصلا هم نخواستی برا اون دوتا تبلیغ کنی و کلا قصدت از تاپیک زدن درد و دل بود فقط

🤣🤣🫠👌🏻

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 

والا من اطرافم حتی یه نفرم ندیدم که دوره هارو قبول داشته باشه و بخزه

من نمیدونم اینایی که میخرن کین؟؟

بشنو ولی باور نکن

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
از حماقت مردم خوب میشه پول دراورد

دقیقا . حالا این که این پولا خوردن هم داره یا نه خدا عالمه . دنیا همه اش که پول رو پول گذاشتن نیست 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚