2752
2734
گلی ببین حست درباره ازدواجم چی میگه ؟

نا موفق متاسفانه چشم گوش بسته یکی انتخاب میکنی آدم خوبی در نمیاد

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اها قدش بلنده ته ریش داره ؟؟ شغل بنظرت چیه ؟ منو دیده اخه کجاس اه چرا نمیاد🥺🤍

قد بلند هست و ریش داره کامل و جذاب هست تو را دیده حس میکنم به زودی ولی ازدواجت موفق آدم خیلی خوبی گیرت میاد

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
بنظرت به هدفم تو کنکور میرسم امسال؟

نه اونجور که میخوای پیش نمیره ولی تو تلاش میکنی دست از تلاش برنمیداری ولی حس ام میگه بهترین میرسی با تلاشت ولی الان نه

درسته😐😍

انشالله خوشبخت بشی حس ام میگه اول آدم خوبی نمیاد برات عجله نکن عاقلانه تصمیم بگیر مورد های خوبی در پیش داری

من کی ازدواج میکنم ؟ چندسال دیگه ؟

به زودی عاشق میشی و خیلی مصمم که باهاش ازدواج کنی ولی متاسفانه آدم خوبی نیست ولی خیلی لجباز و سماجت میکنی که ازدواجت باهاش بشه