2733
2734
عنوان

قصدش ازدواجه ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 39 پست
دقیقا احساستو درک میکنم...اول اینکه وابسته شدی و دوست داری باهاش باشی از طرفی ترس داری....ببین ماهای ...

سه ماه دیگه میخام اینارو بهش بگم و یکم بذارمش تحت فشار😔خودمم میترسم نشه میترسم گولم بزنه از طرفی میخامش نمیخام از دستش بدم

سه ماه دیگه میخام اینارو بهش بگم و یکم بذارمش تحت فشار😔خودمم میترسم نشه میترسم گولم بزنه از طرفی می ...

خیلی شرایط سختیه وقتی وابسته بشی....ببین الان هرچقدر وابسته ای ۳ ماه دیکه ۲برابر میشه حست...هرکار میکنی الان بکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی شرایط سختیه وقتی وابسته بشی....ببین الان هرچقدر وابسته ای ۳ ماه دیکه ۲برابر میشه حست...هرکار می ...

دیشب بهش گفتم من نمیتونم دیگ مدام درارتباط باشم باهات

درسمو بهونه کردم گفتم امتحانام داره شروع میشه نمیتونم

گفتم هر وقت تونستم میام حرف میزنیم

قبول کرد

هیچ آیدی هیچی ازم نداره

2731
بقران نمی‌دونم چیکار کنم😭خانوادم الان قبول نمیکنن

یه تلفن ساده که میتونن خانواده اش بزنن ...بابا کار نشد نداره....قرار نیست عقد کنید تلفن بزنن یه شب بیاند خونتون.همین......خونواده پسره بگند به عنوان مهمان میایم....میخوابن مهمان راه ندید خونتون...مطمئن باش بابات بببینه یکی انقدر مصممه قبول میکنه

نمی‌دونم واقعا چیکار کنم خودمم ببینید آخه من الان دانشجو ام ۱۹ سالم بیشتر نیس ب هیچ وجه خانوادم قب ...

ببین مارال خانم

شما نباید اصلا و ابدا عجله کنید

هنوز 19 سالتونه و دانشجویید

یعنی خیلی فرصت های بیشماری میتونه واستون پیش بیاد

چ بسا بمراتب بهتراز این 

بنابراین ازالان درگیر رابطه عاطفی نشید, بهیچ عنوان

دیشون اصلا کیس مالی بنظر نمیاد چون نه پول و درآمد درستی داره و نه انتظار میره ک. تا دوسال اینده بهشون برسه.

با دین حال اگر بازم نمیخای بحرفم گوش بدی و فکر میکنی. بدون ایشون دنیا تمومه,یا با مشاور تلفنی (اسنب دکتر) صحبت کن. و یا موضوع رو با خانوادا مطرح کن و غیر این هرکاری کنی, باختی

بد هم باختی

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
2738
ببین مارال خانم شما نباید اصلا و ابدا عجله کنید هنوز 19 سالتونه و دانشجویید یعنی خیلی فرصت های بی ...

همچین دست خالی ام نی

حدود ۵۰۰ میلیونی داره 

میگه میخام منبع درآمد مو بیشتر کنم

خونه بخرم ماشین بخرم همه چیمو کامل کنم بعد بیام

از طرفی همیشه ازم می‌پرسه مامانت ک داستانمونو نمیدونه؟!

نمی‌دونم چرا اینقد می‌ترسه 😔😭

ب پسره دقیقا چی بگم ؟ چون واقعا میخام تکلیفمو معلوم کنم

بهش بگو اگه واقعا و واقعا قصدت ازواجه خانوادت حتی شده یه تلفن بزنن و بگند ما دخترتون رو میخوایم.ولی میدونیم الان شرایطش مناسب دختر شما نیست ..ما حتی شده به عنوان مهمان بیایم منزلتون یه صحبتی با هم داسته باشیم.

بهش بگو اگه واقعا و واقعا قصدت ازواجه خانوادت حتی شده یه تلفن بزنن و بگند ما دخترتون رو میخوایم.ولی ...

اوکی بهش میگم

خودم واقعا آمادگی اینو ندارم باهاش فلن این صحبت رو بکنم

میخام بعد امتحانای دانشگام مفصل باهاش حرف بزنم

چون واقعا الان دهنمو خیلی درگیر می‌کنه

درسام سنگینن اگه مشروط بشم بابام منو می‌کشه😔

دیشب بهش گفتم من نمیتونم دیگ مدام درارتباط باشم باهات درسمو بهونه کردم گفتم امتحانام داره شروع میشه ...

این ترفند کوتاه مدت جواب میده

بهش بگو. بدون اطلاع خانواده, تن. به هیچ ارتباطی نمیدم

همین جواب کامل, جامع و مانع هستش👌

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
اصن کارش چیه الان و چند سالشه؟

۲۰ سالشه

ی سالن ورزشی اجاره کرده وسایل بدنسازی از خودش ریخته داخلش

درامدش خوبه بد نیس

خودش مربیه عکس مدرکشم دیدم

میخاد با همین ۵۰۰ تومن و یکم وام و اینا ی سالن خودش بسازه

ک دیگه اجاره ام نباشه.

2706