2737
2739
عنوان

در آینده میتونه مانع ازدواجم بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 89 پست
نه بابا کیس کجا بود ..فقط میخواستم ببینم اون عوضی چه فکری میکنه که اینجوری میگه

تاپیکاتو خوندم بنظرم یکیو واسطه کن برگرد سر زندگیت باباش که عمر نوح نداره اخرش میمیره دوبرابر اون چیزیکه فکر میکنی ارث میرسه به شوهرت بچت گناه داره بی محبت پدر بزرگ شه توطبق چیزیکه من بعنوان مشاور حقوقی برداشت کردم ادم بی سیاست ساده ای هستی بجا اینکه با زبون چرب و نرم همه رو جذب کنی اینکارارو کردی سیاست داشته باش پول میخوای اه و ناله کن پیش پدر شوهرت بهت میده توصیم اینه زندگیتو خراب نکن تو ابروشونو بردی همه جا خب حداقل درجا قبول نمیکردی جدا شی پیشنهاد میدادی برین مشاوره الانم دیر نشده من یقین دارم پشیمون میشی بعد،طلاق زندگی مستقل خرج زیاد داره صراحتا میگم ممکنه کم بیاری 

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
الانم آشتی کنی این حرفهات یادت میره

الان من حتی بخوام آشتی هم کنم اون نمیکنه ..مصمم داره کاراشو میکنه ..حتی دلش نمیخواد سراغ بچه رو بگیره ..با همچین نامردی آشتی بکنم که ذره ای علاقه و غیرت نداره بهم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😏کی گفته ؟ کی گفته مردا منت نمیکشن ؟ ینی از نظر شما وقتیم پای زندگیشون وسط باشه منت نمیکشن ؟ 😐😐 ...

به توربطی نداره

عین منافقین آلبانی نشین سایت نظرمیدی

چه جالب 

این همه پیام

صاف روی پیام منکه نصیحت میکنم طلاق نگیره اومدی😡😡😡😡🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

مشخصه کی هستیدشماها

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
اره دقیقا ...همیشه من تلاش کردم برا جلو بردن زندگی ...الان اولین باره عقب کشیدم و همه جی داره تموم م ...

تجربه ثابت کرده رابطه ای موفق تره که مرد توش،مشتاق تر باشه 

از اول نمیخواسته کشیدیش هی حالا دیگه ول کرده اگه حدود چهل سالشه یکم مدارا کن دوسه سال دیگه ادم تر میشه 

به هرحال برای همتون اینجوری بهتره 

اگه معتاد و خائن و شکاک بود میگفتم امشب جداشو بهتر فرداست اما این خل بازیا رواز اولم داشته و شما بازم بچه اوردی منصفانه نیست الان تواین تلاطم بندازیش

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2742
تاپیکاتو خوندم بنظرم یکیو واسطه کن برگرد سر زندگیت باباش که عمر نوح نداره اخرش میمیره دوبرابر اون چی ...

درسته من تمایلم جداییه ولی خانواده و اطرافیانم بدون توجه به نظر من خیلی باهاش صحبت کردن که برگردیم بهم ولی اون قبول نکرده و کاملا مصمم داره کاراشو انجام میده حتی حاضر نیس مسالمت امیز تموم کنه دنبال شر میگرده..دو سه روز پیشم داداشم باهاش صحبت کرده بود میکفت اون تصمیم قطعیشو گرفته 

قبول نمیکنه گفت طلاق بگیریم بهتره

توکل بخدا

انشاءالله هرچی صلاحتونه پیش بیاد

کسی روپیدانکرده برای ازدواج؟!

باهاش جنگ نکن

چه جداشدی چه نشدی باهاش بااحترام ومهربون بتش

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
توکل بخدا انشاءالله هرچی صلاحتونه پیش بیاد کسی روپیدانکرده برای ازدواج؟! باهاش جنگ نکن چه جدا ...

باش

2740
حسادت نیس بچش مهمه شما ازدواج کنی اون راحت میتونه بچه رو پس بگیره مگه اینکه حضانت دائم داده باشه به ...

هضانت دائم نداد ولی گفت من بچه رو نمیتونم نگه دارم پیش تو باشه بهتره ..اصنم سراغشو نمیگیره

الان من حتی بخوام آشتی هم کنم اون نمیکنه ..مصمم داره کاراشو میکنه ..حتی دلش نمیخواد سراغ بچه رو بگیر ...

آماده به خدمت زیاده

ببین کسی زیرپاش ننشسته؟!😁😂🤣🤣

توکل بخدا انشاءالله هرچی صلاحتونه پیش بیاد کسی روپیدانکرده برای ازدواج؟! باهاش جنگ نکن چه جدا ...

نمیدونم والا پیدا کرده یا نکرده ..اولش یکم تلاش میکرد وقتی یه خورده اوضاع داشت بهتر می‌شد یهو ۱۸۰ درجه تغییر کرد گفت طلاق

هضانت دائم نداد ولی گفت من بچه رو نمیتونم نگه دارم پیش تو باشه بهتره ..اصنم سراغشو نمیگیره

الان اینجور میگه

ولی به محض اینکه بخوای ازدواج کنی بچه رو میبره

اونحوری هم خودت داغون میشی هم بچت

یا ازدواج نکن یا طلاق نگیر یا همین الان بچه رو بده بره

آماده به خدمت زیاده ببین کسی زیرپاش ننشسته؟!😁😂🤣🤣

نمیدونم که بعیدم نیس همه میگن احتمالا کسی پیدا کرده که اینجوری مصمم داره کاراشو میکنه برا طلاق پرده احتراماتم زده کنار

ب حرف اون دسته از ادمهای خودخواه و بیرحم گوش نکن ک میگن بچه رو بده ب پدرش.

بچتو خودت نگه دار و جای پدرش رو هم براش پر کن با عشق بزرگش کن و فعلا ب ازدواج مجدد فکر نکن تا خودت و بچت ب یه ارامشی برسین بعد.

قطعا تو پروسه طلاق ذهن ادم مشوشه،حتی اون طفل معصومم الان حال روحی خوبی نداره.پس فعلا فکرتو درگیر ازدواج نکن

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
نمیدونم والا پیدا کرده یا نکرده ..اولش یکم تلاش میکرد وقتی یه خورده اوضاع داشت بهتر می‌شد یهو ۱۸۰ در ...

همون

احتمالاکسی زیرپاشه

2706