2737
2739
عنوان

در آینده میتونه مانع ازدواجم بشه؟

1320 بازدید | 89 پست

داریم جدا میشیم ..اولش شوهرم یکم تلاش کرد برا ادامه دید راضی نمیشم (البته شرطامم قبول نکرد) دو ماهه شمشیرشو از رو بسته و نیومد برا توافقی جدا شدن (قرارمون توافقی بود )کلا می‌خواد یه قرون نده ..کارمون به دادگاه و شکایت و کلانتری رسیده ..حتی بچه هم براش مهم نیس..انگار هفت پشت غریبه شده ..داداشمم که باهاش صحبت کرده بود میگفت از حرفاش مشخصه که تصمیم نهاییشو گرفته برا جدایی ...اما مدام تهدیدم میکنه اگه بخوای ازدواج بکنی و ناپدری بیاری بالا سر بچم با من طرفی ...از حسادته یا واقعا بخاطر بچه میگه؟والا هفته به هفته اصلا حال بچه رو نمیپرسه الان براش این موضوع مهم شده 

بچه رو بده بهش 

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740