2733
2739
عنوان

در آینده میتونه مانع ازدواجم بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 89 پست
اهل ازدواج‌نیس ..مشکلمونم همینه اتفاقا از مسئولیتای زندگی فراریه

از اول شما فشار اوردی برای زودتر عروسی گرفتن یا زودتر بچه دار شدن؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی کوچولوئه دو سالشه😔

منم دخترم دو سالش بود جدا شدم الان ۴سالشه 

شوهرسابفم ماهی یه بار میاد ن خرجی میکنه ن حالی میپرسه هیچچچچچچچی 

درباره ازدواج من حرفی نزده ولی من تا زمانی ک دخترم بتونه خوب و بدو تشخیص بده و منو انتخاب کنه ازدواج نمیکنم 

چون دقیقا کابوسم همینه ک از سر لج بیاد بچمو بگیرع

از من ب تو نصیحت حتتتتما حتتتتما حضانت دائمی بگیر من نگرفتم گفتم نمیاد بجه رو ببره ک الان حرفشخ بعد ۷ سال میخواد ببرتش بازم خدا میدونه خلاصه اشتباه منو نکن ک هر روز تنت بلرزه

از مهریه و نفقه تونم نگذر خرج خییییییلی بالاس

گناه داره بچم خیلی کوچولوئه مادر می‌خواد😔

پدرهم میخوان

اون سراغ نمیگیره تاتوخسته بشی

حوصله نصیحتت روندارم

ولی مردهابامازنهافرق دارن

حوصله منت کشی ندارن

هرچقدرهم دوستت داشته باشه ۲بارمنت بکشه میگه بروجهنم

بعدهامیفهمی چی گفتم

امیدوارم اون موقع برات دیرنباشه

توکه میخوای جدابشی

به همسرت بگو۱سال جدازندگی کنیم

اگردیدیم خوبه طلاق بگیریم

فکرکنم۱سال ارزش حفظ زندگی خودت وبچه هات وهمسرت روداشته باشه

۱سال سر۱چشم بهم زدن میگذره

ولی بعدش باهرتصمیمی مطمئنی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2731
مشکلاتت چیه؟

مریضن مشکل مغزی و روانی دارن(اینو چنتا دکتر و مشاور تایید کردن) به هیچکی اعتماد ندارن رو همه ایراد میزارن از نظرشون فقط خودشون خوبن و جز خودشون به کسی فکر نمیکنن ..بسیار بی وجدان و بی رحم هستن  و به هیچ عنوان حرف حساب قبول نمیکنن 

مریضن مشکل مغزی و روانی دارن(اینو چنتا دکتر و مشاور تایید کردن) به هیچکی اعتماد ندارن رو همه ایراد م ...

وقتی باهم خوب هم بودیدهمین نظرروداشتی؟!

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
پدرهم میخوان اون سراغ نمیگیره تاتوخسته بشی حوصله نصیحتت روندارم ولی مردهابامازنهافرق دارن حوص ...

خودشم اصرار داشت یه سال صبر کنم ولی میگفت باید بیای زندگی کنیم 

اما مشکل ما با یه سال دو سال حل نمیشه متاسفانه وکرنه خودمم اصلا دنبال جدایی و بی پدر شدن بچم نبودم 

این مدتم بجای اینکه کاری انجام بده از ترسم کم بشه و بتونم اعتماد بکنم کارهایی ازش دیدم که وحشت دارم ازش ..خیلی حرمت شکونده تا جایی که هر روز میاد تهدید میکنه میگه باید از خونه بری اثاثاتم ببری بدون اینکه فکر کنه بچشم توی این خونس(می‌خواد از خونه برم که برام عدم تمکین بزنه)

مریضن مشکل مغزی و روانی دارن(اینو چنتا دکتر و مشاور تایید کردن) به هیچکی اعتماد ندارن رو همه ایراد م ...

اگه خیلی باهاش تنش داری که میدونی واقعا حل نمیشه خوب جدا بشو

ولی در کل بچه هم پیش خودت باشه

فکر میکنم بهتر باشه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2740
وقتی باهم خوب هم بودیدهمین نظرروداشتی؟!

اره ولی امید داشتم درست بشه ..خیلی مشاوره رفتیم خیلی باهاش صحبت کردم اما نخواست تغییر کنه دوس داره همینجوری باشه..روزی که عمیقا به این باور رسیدم دیگه تغییر نمیکنه حتی یه ذره تصمیم گرفتم دیگه نباشه

پدرهم میخوان اون سراغ نمیگیره تاتوخسته بشی حوصله نصیحتت روندارم ولی مردهابامازنهافرق دارن حوص ...

😐😏کی گفته ؟ کی گفته مردا منت نمیکشن ؟ ینی از نظر شما وقتیم پای زندگیشون وسط باشه منت نمیکشن ؟ 😐😐

حرفای استارتر رو فقط یکی مث من میفهمه که خودشم کشیده باشه .

چرا یکسال جدا زندگی کنن !؟؟؟ اصلا کدوم قانونی اینو تایید میکنه ؟ 

جدا از هم زندگی کنن که اقا هرروز یه انگ و تهمت بهش بزنه

جمع کنید حرفاتونو 

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
منم دخترم دو سالش بود جدا شدم الان ۴سالشه  شوهرسابفم ماهی یه بار میاد ن خرجی میکنه ن حالی میپر ...

خیلی خیلی بهش اصرار کردم هضانت دائم بده ولی اصلا زیر بار نرفت گفت فقط و فقط هضانت بعد مرگ بهت میدم

خودشم اصرار داشت یه سال صبر کنم ولی میگفت باید بیای زندگی کنیم  اما مشکل ما با یه سال دو سال ح ...

حالاجدانشی چی میشه

مثلابگی بهش توبرای خودت توخونه باش من برای خودم وبچه ها

اینطوری بخوای درس بخونی یاسرکارهم بری راحتتره

خرج بچه هاوخودت روهم بایدبده

از اول شما فشار اوردی برای زودتر عروسی گرفتن یا زودتر بچه دار شدن؟

اره دقیقا ...همیشه من تلاش کردم برا جلو بردن زندگی ...الان اولین باره عقب کشیدم و همه جی داره تموم میشه به سرعت

اره ولی امید داشتم درست بشه ..خیلی مشاوره رفتیم خیلی باهاش صحبت کردم اما نخواست تغییر کنه دوس داره ه ...

الانم آشتی کنی این حرفهات یادت میره