2737
2739
عنوان

بی بی چکم هاله داره؟

163 بازدید | 21 پست

سلام خوبین دیروز بی بی زدم عکسش هس تو تایپکای قبلی یسری گفتن خراب یسری گفتن مثبت باز ی مارک دیگ‌زدم اونم هاله کم رنگ داد الان این مدیکور رو زدم بازم ی هاله خیلی کمرنگ نظرتون چیه؟سه چار روز ب موعدم‌مونده

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید

نه

به نام خداوند رنگین کمان. یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگر بعد از چند ساعت اینجوری میشه اگر همون دقیقه های اول من ی حاله حس میکنم

همون اول

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

مگه نباید از موعد بگذره بعدبزنید؟! الآن زود بودها

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

من هاله رو میبینم انشالله اگه دلت نینی میخواد مثبت باشه

برای من ۲و۳ماه پیش چندتا بیبی چکم هاله انداخت ولی باردار نبودم 

الانم چند روز به موعدم مونده و دل تو دلم نیست میترسم بیبی چک بزنم باز منفی در بیاد خیلی بده انتظار اینجوری😭

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 خدایا کمکم کن مشکلمون حل بشه و به زودی بچه دار بشیم😍 من به قدرتت ایمان دارم🥰
من هاله رو میبینم انشالله اگه دلت نینی میخواد مثبت باشه برای من ۲و۳ماه پیش چندتا بیبی چکم هاله ا ...

ان شاالله بارداری ...میگن یسری کیستا بی بی مثبت میکنه نداری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706