2733
2734
عنوان

بی بی چکم هاله داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 21 پست
من هاله رو میبینم احتمالا مثبته ولی چون زود زدی اینجوریه صبر کن تا موعدت بشه 

باشه ممنون😍ان شاالله

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید
ان شاالله بارداری ...میگن یسری کیستا بی بی مثبت میکنه نداری؟

نه همون ماه من ۱۴سیکلم سونو و آزمایش دادم کامل سالم بودم با ۲هفته که کیست در نمیاد

ولی وقتی پریود شدم دردش غیرقابل تحمل بود عجییییب دردناک بود سرکار بودم اولش کلی گریه کردم چون فکر میکردم باردارم و میخواستم آخر هفته آزمایش بدم خیلی ناراحت شدم بعدم اینقد درد داشتم سرپا نمیتونستم بمونم زنگ زدم اومدن دنبالم آوردنم خونه 

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 خدایا کمکم کن مشکلمون حل بشه و به زودی بچه دار بشیم😍 من به قدرتت ایمان دارم🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه همون ماه من ۱۴سیکلم سونو و آزمایش دادم کامل سالم بودم با ۲هفته که کیست در نمیاد ولی وقتی پریود ش ...

پس نکنه لقاح شده دفعش کردی🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
پس نکنه لقاح شده دفعش کردی🥲

نمیدونم شاید خودمم فکر میکردم ممکنه لقاح صورت گرفته باشه ولی جا گیر نشده افتاده چون از زمان لقاح هورمون تولید میشه و هاله بیبی چکامم صورتی بود

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 خدایا کمکم کن مشکلمون حل بشه و به زودی بچه دار بشیم😍 من به قدرتت ایمان دارم🥰
عزیز دلم الهی اگر خیرت مثبت بشه❤️❤️❤️

مرسی عزیزم خدا از دهنت بشنوه💖❤️

نمیدونم شاید خودمم فکر میکردم ممکنه لقاح صورت گرفته باشه ولی جا گیر نشده افتاده چون از زمان لقاح هور ...

اره دقیقن

1
5
10
15
20
25
30
35
40