2752
2734
عنوان

بیاین توروخدا باد شکم پشت باد شکم

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 33 پست
آخی.  فداتشم معذرت میخوام میپرسم واقعا شرمنده.  رابطه از ( پ... شت هم خیلی بده) اگر اون ق ...

ن گلم اصلا همچین قضیه ای در کار نیست فقط خودم میبینم استرس که میگیرم شدیدتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تغذیه ب کنار ممکنه  روده تحریکپذیر و ازین چیا داشته باشی اسمشو درست نمیدونم چون سر صدای زیاد شکم  بخاطر مشکلات رودس

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
تغذیه ب کنار ممکنه  روده تحریکپذیر و ازین چیا داشته باشی اسمشو درست نمیدونم چون سر صدای زیاد شک ...

خودمم حس میکنم روده تحریک پذیر دارم حتما باید برم دکتر 🥺🥺🥺

خودمم حس میکنم روده تحریک پذیر دارم حتما باید برم دکتر 🥺🥺🥺

ی گروهی  تو تللگرام هست همه مشکلشون همینه اونجا ی سری نکات و اینا میذارن چند بار دیدم اگه میخوای بدم برو ببین

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

2706