2733
2734
عنوان

دلیل مرگ و میرِ زیاد بین ما لر ها همینه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3086 بازدید | 110 پست
سلامت باشی  کالری کله پاچه خیلی زیاده جدا از اینکا غذای چرب میخوری حجم غذات هم زیاده  فر ...

ممنونم . مشکل اینه که من حالم خراب نمیشه و هیچ سیر نمیشم . از بچگی همینطور بودم و داییام و عموهام اینطورن . ژنمون اینطوره بخدا دست خودم نیس...اگه تا حدی که سیر بشم نخورم در طول روز انرژی کافی ندارم

خدایا تویی امیدم
🤣🤣🤣حالا من زیاد گوشت خور نیستم انشاالله همیشه پر روزی باشید و بساط خوراک و خوشی ب راه باشه براتون

همچنین 😅🤍

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وزنت خوبه زیاد نیس.معلومه جذب بدنت پایینه وگرنه الان باید 100 ب بالا بودی. اگه اینجوری پیش بری چندس ...

فیلم ایلدا رو اگه دیده باشی...نشون دهنده اینه یه قسمتیش که وسط جنگ مثل عراق و ایران  هم باشه یه لر ، و تمام سرخرگ های قلبش از چربی کیپ باشه باشه باز بخاطر شکمش پا میزاره رو سلامتیش...😂 . یلا رته ام د طور گدم...

خدایا تویی امیدم
ای روله زیاد نوهر دور ز جونت ده خو‌سکته میکی خو،🌹

جونم د برده هیچم نروه . تا خدا نها اتفاقی نفته...او همه پیل که کمک کردمه وه فقرا و ... دعایاشو د چنی جایایی رسن وه دادم . هه دوش قری پیل دم وه یکی فامیلا کارش گیر بی هاس بیشو وا دما وم بعد هیکه کارش درست بی . گوتم وه امام حسین قسم نبرمشو و نوردمشو . بعد کلی چک چنه و قسم و قران اخرش گوت ایسه که نبریشو در عوضش د خدا هام قضا و بلا دت دیر با...کمتر د۴۸ ساعت اثر دعاشن دیم...ولا امشو شانس اوردم فقط...😂😂بار ها خطر مرگ د بیخ گوشم رد بیه... باز هم خدا هوامن داشت...شکرتتتتتت خداااا😍😍😍😍✌🏻✌🏻✌🏻

خدایا تویی امیدم
پروفایل منننن🥲😂

😂😂😂😂

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
2738
جونم د برده هیچم نروه . تا خدا نها اتفاقی نفته...او همه پیل که کمک کردمه وه فقرا و ... دعایاشو د چنی ...

خشال ای فامیلا ک تون دارن،😅😅😅 بیا پیلات به وه مه وه جد سه موسی شو او روز سیت دعا میکم،😐😐😐

فیلم ایلدا رو اگه دیده باشی...نشون دهنده اینه یه قسمتیش که وسط جنگ مثل عراق و ایران  هم باشه یه ...

😂😂

ن ندیدم

ولی واقعا چرا مردای لر اینطورن

ب شکمتون ک رحم نمیکنید ب جیبتون رحم کنید بابا گرونیه دلار شده ۶۴

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
داداش من ۷ تا نیمرو رو با یه بربری میخورم. تو چجوری ۵ تا نیمرو رو با ۱۸ تا نون خوردی؟نون خالی خوردی ...

نچ... لقمه بزرگ . تازه خرما هم خیلی انداخته بودم توش

خدایا تویی امیدم
😂😂 ن ندیدم ولی واقعا چرا مردای لر اینطورن ب شکمتون ک رحم نمیکنید ب جیبتون رحم کنید بابا گرونیه ...

جیب رو شاید رحم کنیم...ولی شکم اصلا😂😂😂😂ژنمون اینطوره اکثرا...هممون اینطور نیستیم...داریم که اصلا شکم پرست نیس و بخاطر رعایت غذاییش۱۰۰سال عمر کرده

خدایا تویی امیدم
خشال ای فامیلا ک تون دارن،😅😅😅 بیا پیلات به وه مه وه جد سه موسی شو او روز سیت دعا میکم،😐😐😐

ب پیلدار بام امید خدا نشو دیم اوج شه جونیمن😊😊😊. عزیزی تو خوهر جدا د شوخی اگر نیازته پیل شماره کارتی بم تا سیت بفرسنم هه تازه🙏🏻

خدایا تویی امیدم
2706