2733
2734
عنوان

دلیل مرگ و میرِ زیاد بین ما لر ها همینه...

| مشاهده متن کامل بحث + 3087 بازدید | 110 پست
سلامت باشی  کالری کله پاچه خیلی زیاده جدا از اینکا غذای چرب میخوری حجم غذات هم زیاده  فر ...

ممنونم . مشکل اینه که من حالم خراب نمیشه و هیچ سیر نمیشم . از بچگی همینطور بودم و داییام و عموهام اینطورن . ژنمون اینطوره بخدا دست خودم نیس...اگه تا حدی که سیر بشم نخورم در طول روز انرژی کافی ندارم

خدایا تویی امیدم
🤣🤣🤣حالا من زیاد گوشت خور نیستم انشاالله همیشه پر روزی باشید و بساط خوراک و خوشی ب راه باشه براتون

همچنین 😅🤍

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
وزنت خوبه زیاد نیس.معلومه جذب بدنت پایینه وگرنه الان باید 100 ب بالا بودی. اگه اینجوری پیش بری چندس ...

فیلم ایلدا رو اگه دیده باشی...نشون دهنده اینه یه قسمتیش که وسط جنگ مثل عراق و ایران  هم باشه یه لر ، و تمام سرخرگ های قلبش از چربی کیپ باشه باشه باز بخاطر شکمش پا میزاره رو سلامتیش...😂 . یلا رته ام د طور گدم...

خدایا تویی امیدم
ای روله زیاد نوهر دور ز جونت ده خو‌سکته میکی خو،🌹

جونم د برده هیچم نروه . تا خدا نها اتفاقی نفته...او همه پیل که کمک کردمه وه فقرا و ... دعایاشو د چنی جایایی رسن وه دادم . هه دوش قری پیل دم وه یکی فامیلا کارش گیر بی هاس بیشو وا دما وم بعد هیکه کارش درست بی . گوتم وه امام حسین قسم نبرمشو و نوردمشو . بعد کلی چک چنه و قسم و قران اخرش گوت ایسه که نبریشو در عوضش د خدا هام قضا و بلا دت دیر با...کمتر د۴۸ ساعت اثر دعاشن دیم...ولا امشو شانس اوردم فقط...😂😂بار ها خطر مرگ د بیخ گوشم رد بیه... باز هم خدا هوامن داشت...شکرتتتتتت خداااا😍😍😍😍✌🏻✌🏻✌🏻

خدایا تویی امیدم
جونم د برده هیچم نروه . تا خدا نها اتفاقی نفته...او همه پیل که کمک کردمه وه فقرا و ... دعایاشو د چنی ...

خشال ای فامیلا ک تون دارن،😅😅😅 بیا پیلات به وه مه وه جد سه موسی شو او روز سیت دعا میکم،😐😐😐

فیلم ایلدا رو اگه دیده باشی...نشون دهنده اینه یه قسمتیش که وسط جنگ مثل عراق و ایران  هم باشه یه ...

😂😂

ن ندیدم

ولی واقعا چرا مردای لر اینطورن

ب شکمتون ک رحم نمیکنید ب جیبتون رحم کنید بابا گرونیه دلار شده ۶۴

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
داداش من ۷ تا نیمرو رو با یه بربری میخورم. تو چجوری ۵ تا نیمرو رو با ۱۸ تا نون خوردی؟نون خالی خوردی ...

نچ... لقمه بزرگ . تازه خرما هم خیلی انداخته بودم توش

خدایا تویی امیدم
😂😂 ن ندیدم ولی واقعا چرا مردای لر اینطورن ب شکمتون ک رحم نمیکنید ب جیبتون رحم کنید بابا گرونیه ...

جیب رو شاید رحم کنیم...ولی شکم اصلا😂😂😂😂ژنمون اینطوره اکثرا...هممون اینطور نیستیم...داریم که اصلا شکم پرست نیس و بخاطر رعایت غذاییش۱۰۰سال عمر کرده

خدایا تویی امیدم
خشال ای فامیلا ک تون دارن،😅😅😅 بیا پیلات به وه مه وه جد سه موسی شو او روز سیت دعا میکم،😐😐😐

ب پیلدار بام امید خدا نشو دیم اوج شه جونیمن😊😊😊. عزیزی تو خوهر جدا د شوخی اگر نیازته پیل شماره کارتی بم تا سیت بفرسنم هه تازه🙏🏻

خدایا تویی امیدم
2706