2737
2739
عنوان

خسته شدم دیگ

128 بازدید | 13 پست

بچها من با یه نفر پارسال تو راه مدرسه رل زدم البته اون اومد تا خرداد با هم بودیم ولی بعدش سر چیزای الکی بحثمون شد انقد بد و بیراه بهم گفتیم و تموم شد من حتی چن بار رفتم برا اشتی ولی اون قبول نکرد و گف چی شد بهتر من گیرت نیومد و این حرفااا 

ولی من واقعا دوستش داشتم دارم عذاب میکشم هنوزم 

الانم هرروز تو راه که میبینمش کلع روزم میریزه بهم ولی اون اصلا براش دیگ مهم نیست حتی یه پیام از اونموقع به بعد به من نداد حالمو بپرسه ولی من این همه افسرده شدم 

نمیدونم چیکار کنم خیلی سختمه همش داخل خونم پدر و مادرم اجازه نمیدن ول بشم مث اون تو خیابون با خودم کله روزو تو خونه فکر میکنم اصلا ذوقم کور شده🥺❤️‍🩹

عزیزم ، احساساتت را درک میکنم ولی تو راه مدرسه هیچ کاری نکن ، به خدا ده سال دیگه پشیمون میشی که تایم طلایی زندگیتا صرف ادم های بی ارزش کردی 

تو لایق شادی هستی 🦧قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.

با احساسات بازی کرده دیگ،فراموشش کن اینجورادماارزش فکرکردن ندارن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چجوری اخه فکرمو کنترل کنم خیلی اذیت میشم 

رابطه تون تو چه سطحی بود ،؟؟

میدونم نمیشه الان بهت بگم فکراتو کنترل کن و ولش کن و اون ارزش نداشته ولی بهت میگم دنبال کسی که رفته نرو برگرده هم فایده نداره 

تو لایق شادی هستی 🦧قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
 رابطه تون تو چه سطحی بود ،؟؟ میدونم نمیشه الان بهت بگم فکراتو کنترل کن و ولش کن و اون ارزش ند ...

رابطمون هر جور بودش من خیلی وابستش شده بودم خیلی به حرفام گوش میداد

2740
رابطمون هر جور بودش من خیلی وابستش شده بودم خیلی به حرفام گوش میداد

اگه نمیخواد برگرده نمیشه مجبورش کنی ، 

چرا با همکلاسیهات بیشتر دوست نمیشی ؟؟

چون از اون خوشم نمیاد خیلی خودشونو میگیرن

الان دیدم که پسر هستی ، ، ، من فکر کردم دختری ، خودت چند سالته ؟؟؟ 

از همه جا بلاکی 

ن دخترممم بخاطر اینکه اشنا پیدام نکنه داخل سایت گفتم 😂

پس چرا زدی مرد اخه؟؟؟؟؟