2733
2734
عنوان

خسته شدم دیگ

128 بازدید | 13 پست

بچها من با یه نفر پارسال تو راه مدرسه رل زدم البته اون اومد تا خرداد با هم بودیم ولی بعدش سر چیزای الکی بحثمون شد انقد بد و بیراه بهم گفتیم و تموم شد من حتی چن بار رفتم برا اشتی ولی اون قبول نکرد و گف چی شد بهتر من گیرت نیومد و این حرفااا 

ولی من واقعا دوستش داشتم دارم عذاب میکشم هنوزم 

الانم هرروز تو راه که میبینمش کلع روزم میریزه بهم ولی اون اصلا براش دیگ مهم نیست حتی یه پیام از اونموقع به بعد به من نداد حالمو بپرسه ولی من این همه افسرده شدم 

نمیدونم چیکار کنم خیلی سختمه همش داخل خونم پدر و مادرم اجازه نمیدن ول بشم مث اون تو خیابون با خودم کله روزو تو خونه فکر میکنم اصلا ذوقم کور شده🥺❤️‍🩹

عزیزم ، احساساتت را درک میکنم ولی تو راه مدرسه هیچ کاری نکن ، به خدا ده سال دیگه پشیمون میشی که تایم طلایی زندگیتا صرف ادم های بی ارزش کردی 

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 

با احساسات بازی کرده دیگ،فراموشش کن اینجورادماارزش فکرکردن ندارن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چجوری اخه فکرمو کنترل کنم خیلی اذیت میشم 

رابطه تون تو چه سطحی بود ،؟؟

میدونم نمیشه الان بهت بگم فکراتو کنترل کن و ولش کن و اون ارزش نداشته ولی بهت میگم دنبال کسی که رفته نرو برگرده هم فایده نداره 

رابطه تون تو چه سطحی بود ،؟؟ میدونم نمیشه الان بهت بگم فکراتو کنترل کن و ولش کن و اون ارزش ند ...

رابطمون هر جور بودش من خیلی وابستش شده بودم خیلی به حرفام گوش میداد

2740
رابطمون هر جور بودش من خیلی وابستش شده بودم خیلی به حرفام گوش میداد

اگه نمیخواد برگرده نمیشه مجبورش کنی ، 

چرا با همکلاسیهات بیشتر دوست نمیشی ؟؟

چون از اون خوشم نمیاد خیلی خودشونو میگیرن

الان دیدم که پسر هستی ، ، ، من فکر کردم دختری ، خودت چند سالته ؟؟؟ 

از همه جا بلاکی