2737
2734
عنوان

۶ساله با ی پسر هستم ولی نمیاد خاستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 3108 بازدید | 106 پست
اره بخدا باورم نمیشد داده باشه بهش.. اول اومد ازم مرسید بنطرت انجام بدم؟  اینقدر دعواش کردم دل ...

عزمزم س ک س  دادن و گرفتن نیست یه لذت دو طرفه است و نباید ابزاری برای به دام انداختن پسرا باشه اگه هر دو لذت بردن چرا باید از پسره انتظار ازدواج داشته باشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره مک میگم ریشه تعهد ترس از دست دادن مال و احیانا فرزند هست که به چشم من دلیل بی اعتباریه

در اکثر مواردهمچبن چیزی نیست

باز میگفتی آبرو یه چیزی

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731
لطفا به عنوان دوست نصیحت زیادی نکنید لطمه میبینید اخرش ادم بده ماجرا تو میشی و تمام

میدونی من یبار بهش اصرار کردم انجام نده و گوش نداد. دیگ نصیحت و تموم کردم هرکاری میکنه میگم ع چ جالبو مث خودش و دنیای خودش ب کاراش نگاه میکنم

دیگ عادی شده بین نوجوونا تقریبا😧

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
راه تبدیل رل به شوهرو گفتیم دیگه هر کی عاقل باشه این راهو میره😁ولی خدایی جدی دختر باید واسه خودش ار ...

ددقیقااا

ببین هرچی کمتر باشی بیشتر تودلش جا میشی

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
2740
عزمزم س ک س  دادن و گرفتن نیست یه لذت دو طرفه است و نباید ابزاری برای به دام انداختن پسرا باشه ...

شاید تو جامعه ما هنوز پذیرفته نشده باشه. 

ک نشده واقعا

کی دختری ک پرده بکارت نداشته باشه رو میخواد واقعا؟

منی ک دخترمم نمیتونم کنار بیام باهاش هرچیز ب وقت خویش.. 

دیگ خیلی باید بی ارزش باشی ک از ابزار جنسی برا جذب طرف استفاده کنی

وااای نمیترسه باردار شه😐😐😐🤐🤐

عزیزم عقل ک نباشد جان در عذاب است

بیبی جک پنج شیش تاگرفته بود فکرده بود باردار شده دوماه پریود نشده بود

منفی هم بود

من بیبی چک ب عمرم ندیدم اصلا نمیدونم پجور کار میکنه بعد با 17 سال سنننن فقط17 بیبی جک زده ببیته بارداره یا نه

با افتخارم میگفت مثلا باهم بخندیم

عزیزم عقل ک نباشد جان در عذاب است بیبی جک پنج شیش تاگرفته بود فکرده بود باردار شده دوماه پریود نشده ...

خدا عاقبتشو بخیر کنه😐😐

هر چند ‌ من عاقبت خوبی از این رابطه نمیبینم😶🙇‍♀️

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱
منم مثل شما تصمیم نداری ب این رابطه؟ من میخوام کات کنم ولی میگه عاشقتم و...

حقیقتس نمیتونم فعلا تصمیم‌بگیرم

به واسطه شغلم این روزا سرم خیلی شلوغه نمیتونن به موضوع دیگه ای فکر کنم

آنچه قسمت توست،از کنارت نخواهد گذشت!

یه نصیحت خواهرانه این پسر اهل ازدواج نیست درسته شرایط اقتصادی سخته ولی مگه یه نامزدی چقد هزینه داره کسی که قصدش ازدواج باشه به هر دری میزنه کارش سریع جور شه ...یه مورد برا خودم پیش اومد بر حسب اون میگم ولی نامزدم برعکس ایقد با تمام شرایط سختش همه چی  رو پیش برد که نگو حتی از من بیشتر ذوقش رو داشت 

خوشا به بخت بلندم که درکنار منی S+F=💓متعهد 
2706