2737
2734

همش میگ وضعم بهتر شه باوجودیک الان مغازه زده یکساله وضعش اوکیه 

ب مامانمم گفته بود نمیخواد دخترت بیارم نو خونم اذیت شه می‌خوام وضعم بهتر شه بعدا یعنی راس میگه

آخه خسته شدم

الانم برام خرج میکنه محبت کلامی میکنه ولی همش حس میکنم دلی نیست نمیدونم مشکل منم یا اون 

خسته شدم موندم چکار کنم 😖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۶سال خیلیه

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2740

ی دوستی دارم رل داره .ما همه مطمینیم ک پسره نمیاد خواستگاریش 

ولی اون بی نهایت منتظره و نمیخواد قبول کنه 

امیدوارم مث اون نباشی

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

واییی چقدر زیااد

چندسالتونه هردو؟

بنظرم اگه سن تون کم نیست یه مدت بی محلش کن نه که کامل ارتباطتتو قطع کنی ببین واکنشش چیه اگه دوست داشته باشه برای جلب توجهت دوباره میاد 

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲