2733
2734
عنوان

مادرشوهر عوضیم نمیره بخوابه . 😡چیکار کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4106 بازدید | 60 پست
درسته ولی من سنم کمه نیاز دارم . به نظرم . خیانت به امثال این بی پدرا واجبه

برگرد به ننش بگو لطفا برید بخوابید،منم‌میخوام دراز بکشم بخوابم پیش همسرم،جاشم‌بنداز اتاق 

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مادرشوهرت چرا نمیخاد با شوهرت بخابی؟

همین مادرشوهرم رابطه مونو خراب کرد خدا ازش نگذره . حتی برد شوهرش کشت . باورت میشه؟

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
2731
این دیگه چه صیغه ایه  توی پروسه طلاق رابطه داشته باشی

چون هنوزم نمیدونم چرا داریم جدا میشیم .. همش تقصیر مادرشه . بعدشم نیازم چی میشه پس ؟

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
همینه ادم میترسه ازدواج کنه 

تو رو قرآن . هر جوری نمیخوای باششش هر جوریییی . ولی ازواج نکنننن . خودتو بدبخت نکن 

2706