2737
2739

من دانشجوعم  و شاغل معلم غیر انتفاعیم تو این مدت من خیلی اوضاعم اوکی بود پس انداز داشتم طلا می‌خریدم لباس می‌گرفتم کافه میرفتم ولی یهو همه چیزم بهم خورد چند روز پیش صاحبخانه که قرار بود دوباره قرار داد بنویسیم یهو سگ شد داد و بیداد کرد گفت برید از قضا پول پیشمون خیلی کم بود واسه همین منم مجبورم طلاهامو بفروشم که اونم خیلی کمه هرچی گشتیم خونه پیدا نکردیم و از یه طرف به احتمال زیاد بریم جای دور و از کارم دور میشم و مجبور شدم کم کم انصراف بدم و الان حتی حساب بانکیمم بشدت خالی شده و جوری که تو پول شهریه موندم از طرفی خونه های که پیدا میکنیم تو محله های خطرناکه بشدت حالم بده چون همین یک ماه پیش گردنبند گرفتم و تاحالا گردنم ننداختم 🙂الان همه چیزمو از دست میدم پس اندازم طلاهام و شغلم

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فدا سرت.طلا برا همین روزاس

من با سختی خریدم ازین ناراحتم که حتی با این طلاها هم باز پول کمی هست و جایی پیدا نکردیم کارمم دارم از دست میدم از همه بدتر محله خطرناکی که هیچ کاری اونجا پیدا نمیشه

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
عزیزم اگه یه پولی داری خیلی کم مثلا ده تومن بده به فقیر خیلییی تاثیر داره یا یه چیزی برای یه ادم نیا ...

نذر دادم همیشه به مبلغ کمی به عنوان صدقه میدم الان حالم خیلی بده یه روزه همه چیزمو از دست دادم

مخصوصا اگه طرف سید باشه خیلی مشکل گشاست

من همیشه صدقه میدادم ولی الان حالم ازین بده یه روزه همه چیزم نابود شد

من با سختی خریدم ازین ناراحتم که حتی با این طلاها هم باز پول کمی هست و جایی پیدا نکردیم کارمم دارم ا ...

اینروزا صدقه زیاد بده 

بعضی وقتا خدا نمبخاد ب جون وسلامتیت اسیب بزنه میندازه رو مال وثروت 

تازه از تعلیقی برگشتم😍.                                      اگه مخالف نظرمی،ریپ نزن مجبورت نکردم‌ک باهام بحث کنی😬        مغز من توالت نیس که بیایی توش ب...ر.ینی 🤧😂  منم جلو زبونمو نمیتونم نگهدارم هرچی لایقته بارت میکنم             ....     البته بعضی کاربرا اینقد شعوردارن که روشخصیتشون میشه کراش زد ولی ادم زبون نفهم هم زیاد هست 😶‍🌫️واینکه اگه ریپ زدی وجوابتو ندادم،بدون حتما ازت خوشم نیومددوست ندارم باهات صحبت کنم🤫🤙
2738