2733
2739

من دانشجوعم  و شاغل معلم غیر انتفاعیم تو این مدت من خیلی اوضاعم اوکی بود پس انداز داشتم طلا می‌خریدم لباس می‌گرفتم کافه میرفتم ولی یهو همه چیزم بهم خورد چند روز پیش صاحبخانه که قرار بود دوباره قرار داد بنویسیم یهو سگ شد داد و بیداد کرد گفت برید از قضا پول پیشمون خیلی کم بود واسه همین منم مجبورم طلاهامو بفروشم که اونم خیلی کمه هرچی گشتیم خونه پیدا نکردیم و از یه طرف به احتمال زیاد بریم جای دور و از کارم دور میشم و مجبور شدم کم کم انصراف بدم و الان حتی حساب بانکیمم بشدت خالی شده و جوری که تو پول شهریه موندم از طرفی خونه های که پیدا میکنیم تو محله های خطرناکه بشدت حالم بده چون همین یک ماه پیش گردنبند گرفتم و تاحالا گردنم ننداختم 🙂الان همه چیزمو از دست میدم پس اندازم طلاهام و شغلم

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فدا سرت.طلا برا همین روزاس

من با سختی خریدم ازین ناراحتم که حتی با این طلاها هم باز پول کمی هست و جایی پیدا نکردیم کارمم دارم از دست میدم از همه بدتر محله خطرناکی که هیچ کاری اونجا پیدا نمیشه

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
عزیزم اگه یه پولی داری خیلی کم مثلا ده تومن بده به فقیر خیلییی تاثیر داره یا یه چیزی برای یه ادم نیا ...

نذر دادم همیشه به مبلغ کمی به عنوان صدقه میدم الان حالم خیلی بده یه روزه همه چیزمو از دست دادم

مخصوصا اگه طرف سید باشه خیلی مشکل گشاست

من همیشه صدقه میدادم ولی الان حالم ازین بده یه روزه همه چیزم نابود شد

من با سختی خریدم ازین ناراحتم که حتی با این طلاها هم باز پول کمی هست و جایی پیدا نکردیم کارمم دارم ا ...

اینروزا صدقه زیاد بده 

بعضی وقتا خدا نمبخاد ب جون وسلامتیت اسیب بزنه میندازه رو مال وثروت 

2740