2737
2739
عنوان

بیاید عکس بازی یه تیکه از خودمونو بزاریم🥰🥰🥰مرمری ام

| مشاهده متن کامل بحث + 6457 بازدید | 183 پست
آره الانم دارم میخونمش

چه جالب

خداروشکر پس برگشت

خیلی تاپیکای قدیمیمو دوس وارم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جالب خداروشکر پس برگشت خیلی تاپیکای قدیمیمو دوس وارم

آره خیلی خوبن 

ماشاالله قربونش بشم خدا همه ی کمالات رو یه جا داده بهت 😂خدا حفظت کنه

کاربر قدیمی هستم،،،رمز عبورمو فراموش کردم😅
آره خیلی خوبن  ماشاالله قربونش بشم خدا همه ی کمالات رو یه جا داده بهت 😂خدا حفظت کنه

عین دفتر خاطراتن

عزیزم لطف داری شما چشمات زیبا میبینه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731

سلام سلام مر مری جون کاش منم میدیدممم🤩

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
مرمر منم میخوام ببینم🥹

ساعت ۱۰ونیم انلاینم بودید بگید بزارم

2738
سلام من هستم

شناختمت گلم 

خوبی کوچولوت خوبه

چرا پس ترکیدی

هنوزم هستما😁

سلام عزیزم خوبی🌹

شربت ایروفیکس تا بحال استفاده کردی واسه پسر گلت؟ 

پسرم 6سال و نیمه هست

رو شربتش نوشته 3تا 6سال دو و نیم سی سی

6تا 12سال پنج سی سی 

الان کدوم مقدار رو باید بدم؟ 

کم خونی داشت یک دوره از این شربت استفاده کرد نرمال شد ولی دکتر گفت دوباره هم باید استفاده کنه برای جلوگیری ازکم خونی

مثل نفس هایم دوستت دارم! هم انقدر بی اختیار هم آنقدر تا پای جان😘
سلام عزیزم خوبی🌹 شربت ایروفیکس تا بحال استفاده کردی واسه پسر گلت؟  پسرم 6سال و نیمه هست رو ...

سلام عزیزم‌ ممنون

نه گلم من فروگلوبین ب۱۲ برا کم خونیش میدادم 

شما همون  ۵سی سی رو بده چون دوز اهنشو ک نگا کردم از نت با توجه به دوز اهن کمتر ۵سی سی دیگه براش موثر نیس

2706