2737
2734
عنوان

بیاید عکس بازی یه تیکه از خودمونو بزاریم🥰🥰🥰مرمری ام

| مشاهده متن کامل بحث + 6457 بازدید | 183 پست
مرسی🥰🥰

عزیزم میشه درباره بی اشتهایی بچه بهم بگین چیکارکنم چون توی تاپیکاتون دیدم زیاد از بی اشتهایی پسرتون گفتین.دخترم دیوونم کرده هیچچچچی نمیخوره دو روزه سرما خورده دیگه آبم به زور میخوره از سه ماهگی تا الان که سه سالشه بی اشتهاست دیگه نمیدونم چیکارکنم امروز کلی گریه کردم شما شربتی ۰یزی برای اشتها بلد نیستین؟کاری کرده که چنروز راسیپ دادم بهش ولی اونم اشتهاش باز نکرد دیگه نمیدونم چیکارکنم

عزیزم میشه درباره بی اشتهایی بچه بهم بگین چیکارکنم چون توی تاپیکاتون دیدم زیاد از بی اشتهایی پسرتون ...

عزیزم دیدم سوال پرسیدین از استارتر گفتم تجربه خودمو بگم شاید اشتهای دخترتون خوب شد من به بچم شربت پدیا بست میدم قوطیش سبز رنگه عکس تمساح داره خیلی خوب اشتهاشو باز میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دیدم سوال پرسیدین از استارتر گفتم تجربه خودمو بگم شاید اشتهای دخترتون خوب شد من به بچم شربت پد ...

ممنونم عزیزم وای نمیدونین از بی اشتهاییش چی میکشم دیوونم کرده اینم امتحان میکنم مرسی

ممنونم عزیزم وای نمیدونین از بی اشتهاییش چی میکشم دیوونم کرده اینم امتحان میکنم مرسی

خواهش میکنم گلم اره حتما بخر خیلی خوبه من راسیپ میدادم قبلا خیلی عصبی میکرد ولی این شربت خیلی خوبه 

2731