2733
2734

تاپیک اشتراک تجربه هست جنبه ندارید وارد نشید لطفا من توی زندگی هیچوقت اخلاق و رفتار برام اولویت نداشته همیشه رابطه ج* برام اولویت داشته همیشه فکر این بودم چکار کنم که همیشه واسه همسرم تحریک پذیر باشم همیشه دنبال لباس های خاص یا رفتار های خاص یا تمرکز روی اندامم بودم پیش خودم فکر میکردم هرچی رابطه بیشتر باشه و همسرم میلش به من زیاد باشه یعنی خیلی عاشقمه خیلی دوسم داره هیچوقت به سیاست و زبون بازی فکر نکردم و اخلاقم گند همش غر و گیر دادن و قهر و اینا ولی رابطه از هرچیزی برام مهم تره چون موقع ازدواجم هرچی مطالعه میکردم نوشته بودن مردها فقط اگه از نظر رابطه خوب تامین بشن همسر خوبی میشن 🙄حالا الان راه به راه نوشتن مردها محبت و احترام براشون مهمه و درک کردن و اینا 

سر همین موضوع من به مشکل خوردم همیشه باهم بحث داشتیم چون فقط رابطه رو در نظر میگرفتم نه اخلاق در صورتی که اگه اخلاق خوب باشه مرد ها از لحاظ ج‌ن‌س‌ی هم بیشتر جذب میشن این که ظاهر و اندام ولباس تحریک کننده اولویت باشه اشتباهه

کیا مثل من اینجوری بودن ؟

کاربری سوم  

درسته مردا بیشتر از خانوما به رابطه فکر میکنن

اما شما سراسر مغزشونو با س*س یکی دونستی ؟🤡

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من برعکس شما بودم اما یادم توی کلاس های قبل ازدواج میگفتن به س چیز توجه کنید تا همیشه زندگی خوبی داشته باشید خود آرایی

منزل آرایی

سفره آرایی

شما هم خیلی خوبه الان ب این نتیجه رسیدین دیگه ببین چی بیشتر دوست داره همون روش تمرکز کن 

از اول اخلاق و احترام و علاقه دوطرفه برای هر دوی ما من و همسر اولویت بود

از ب بسم الله

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

50/50کلا 

اخلاق بیشتر مهمه اگ مهربونم باشی صدرصدم رابطه بیشتر میچسبه 

#م‍‌‍‌ن‍‌م خ‍‌ی‍‌ل‍‌ی دل‍‌م م‍‌‍‌ی‍‌خ‍‌اس‍‌ت ی‍‌ہ #غم‍‌‍‌گ‍‌ی‍‌ن آروم ب‍‌اش‍‌م‍‌‍‌ ول‍‌ی #م‍‌‍‌ت‍‌اس‍‌ف‍‌آن‍‌ہ ی‍‌ہ اس‍‌ک‍‌ل #ش‍‌ادم‍‌‍‌.:)
2706