2733
2734
عنوان

موهای صورت نوزاد کی میریزع

90 بازدید | 8 پست

رنگ پوستش وقتی ب دنیا اومد قرمز بود بعد شد سفیییید

بعد شد سبزه با یعاااااالمه مو روی پیشونی و لاله گوش و صورت

چند ماهگی موهای صورت و گوشش میریزه؟؟

و رنگش الان ثابت میشه یا چند ماه دیگه؟؟

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ت۴ میره ۶ماهه میشه مثل هلو همه موهای صورتش میریزه

توروخدا الهی فداتشم خیلی ناراحتم برا دخترم میگم برم گوشاشو سوراخ کنم همه مسخره میکنن میگن اون گوشا پر از مو هست گوشواره بهش نمیاد

البته من جوابشونو میدم

ولی میگم نکنه کلا نره موهاش

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
2742

اگه ژن پرمویی دارین شاید نریزن.

بچه ی عموی منم صورتش پر مو هست از طرف مادریش پر مو هستن اولش گفتن می ریزه الان ۹ ماهشه نریخته همچنان همونه البته مهم نیست خب باشه مو عه دیگه.

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   
اگه ژن پرمویی دارین شاید نریزن. بچه ی عموی منم صورتش پر مو هست از طرف مادریش پر مو هستن اولش گفتن م ...

ن کلا کم مو هستیم هم من هم پدرش دختر همسایم خیلییی پرموتر از دختر من بود ولی الان سفید و بی مو شده ۸ ماهشه

میگم شاید دختر من هم مث اونوشد

وگرنه نریختم فدای سرش

ن کلا کم مو هستیم هم من هم پدرش دختر همسایم خیلییی پرموتر از دختر من بود ولی الان سفید و بی مو شده ۸ ...

آره بیشتریا می ریزن تا همون ۸،،۹ ماهگی نوزاد هر روز تغییر می کنه.

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   

پسر منم مو زیاد داشت مخصوصا گوشاش یه موهای بلندی داشت ولی همش رفت سفید شد چقد غصه میخوردم  الکی ولی ۶ماهگی پوستش سفید وبدون مو شد کیف کردم

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
2738
پسر منم مو زیاد داشت مخصوصا گوشاش یه موهای بلندی داشت ولی همش رفت سفید شد چقد غصه میخوردم  الکی ...

خدا پسر نازتو حفظ کنه خوشحالم کردی

اره اگ موهاش بریزه رنگ صورتشم باز میشع دختر منم گوشاش ی موهاااایی داره ک نگو😂😂