2733
2739
عنوان

دیشب تا تصف شب دخترمو میخاروندیم🥲

245 بازدید | 11 پست

دیشب پشه زده یودش.یجا زیر بغلش یجا اون دستش.دیگه بهونه میگرفت نمیخوابید.دراز کشید چشاش بست یه دستش بمن داد یکی طرف شوهرم.تا ۲ شب ما میخاروندیم براش که پرنسس خوابشون ببره 😐😐😐یه لحظه قطعش میکردیم میگفت بیاااا

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی دیگه از کاراشم اینه وقتی پی پی میکنه میخوام ببرم بشورمش .با همه حضار نامرئیه تو خونه بای بای میکنه و میریم.انگار داره میره مدال بیاره

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2731

خب گله من یه ثانیه میرفتین داروخونه شبانه روزی پماد حشره میخریدین براش تموم میکردین این بازیه کثیفو

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2740
خب گله من یه ثانیه میرفتین داروخونه شبانه روزی پماد حشره میخریدین براش تموم میکردین این بازیه کثیفو

زدیم اسپری بعد نیش پشه.ولی اروم نمیشد

😂 ای خداااا منم بچه بودم میخوابیدم بابام پشتمو میخاروند تا بخوابم خیلی کیف میده

😂این نزاشت جفتمون بخواییم