2752
2734

البته تا حالا دو بار  از من کلید خونه خالی خواسته ندادم.

یک بار فهمیده بود همسرم دوره ی آموزشی داره و من و دخترم هم داریم میریم شمال زنگ‌زد کلید خونه ی خالی خواست ندادم.

یک بار دیگه عید بود اول زنگ زد شما عید میرید مسافرت؟

من گفتم آره 

بعد گفت کلید میدی ما بیاییم تهران بیاییم خونه ی شما

می خوام حال و هوای بچه هام عوض بشه 

کلید ندادم.

امسال عید شنیدم برادرشوهرم و جاری کوچکم کل عید با هم دعوا داشتن

بعدا فهمیدم اون یکی جاریم با سه تا بچه و خانواده ی خواهرش که اونم چهار تا بچه داره عید که اینا سفر بودن کلید گرفته بودن و خونه ی اینا بودن

بعد هم حرف درآورده که اونا به بچه های من و زندگی من حسودی می کنند.

قبلا از یک برادرشوهرم دیگه ام هم کلید گرفته بوده و همکارهاش را برده اونجا به بهانه ی اینکه من ازشون رودربایستی دارم خونه ی شما شیک تره

خودش مهمونی هاش را یا خونه ی مادرشوهرم میگیره یا زیاد باشه می بره تالار 

من ندیدم تا حالا مهمانی بگیره تو خونه اش

نظرتون راجع به کلید خونه ی خالی گرفتن چیه؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ولی خونه خالی به یه چیز دیگه ميگفتنا

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
2740

با اینکه اصلا باهاش تماس تلفنی و پیامکی سال تا سال ندارم 

عین قاشق نشسته یکهو زنگ زده که خودش و شوهرش نصف شب از فرودگاه میرسن تهران بلیت شهرستان نیست 

آوار ما بشن

زنگ زده که بی بچه داره با شوهرش میره ترکیه

بچه ها هم هر کدوم خونه ی یکی

تابستون هم تمتع بوده بچه ها هر کدوم خونه ی یکی

من علتش رو میدونم .

خیلیا چند سالی شروع کردن به دروغ گفتن .

کلید خونه بقیه رومیگیرن . فک و فامیل و دوست اشناهاشونو میبرن اونجا 

و میگن  اینجا خونه خودمه .

خیلیا میشناسم خونه    بقیه رو میزنن به نام خودشون . تا به بقیه بگن پولدارن و چندین مکان خونه دارن با کل وسایل داخلش .  و پزشو بدن ‌   

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
من علتش رو میدونم . خیلیا چند سالی شروع کردن به دروغ گفتن . کلید خونه بقیه رومیگیرن . فک و فامی ...

اینم خیلی علاقه داره بگه ما ملک زیاد داریم

انگار ملک به شعورش اضافه کرده  

اینم خیلی علاقه داره بگه ما ملک زیاد داریم انگار ملک به شعورش اضافه کرده    

همون .

من حتی موردهای میشناسم ماشین  گرون بقیه رو قرض میگیرن . میرن نسافرت . به همه میگن ماشین خودمونه 

ملک و هیچی ندارن ‌ مال بقیس . میزنن به نام خودشون

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره .