2733
2734

میتونم بدونم‌کارت چیه!

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی داره چند نفر باشید 

اجازه خونه میدید یا نه

ما خودمون دو نفریم و اجاره نمیدیم 

اگه این مبلغ داشته باشیم ۸ تومنش رو میذارم برای خرج خونه 

۱۰ تومنم هرماه طلای دست دوم میگیرم 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
ماشین بخوای بخری چی

یک ماه مخارجت رو یادداشت کن، آخر ماه چک کن ببین چقدرش ضروری بوده. اندازه مخارج ضروریت یکی دو تومن بیشتر برای موارد پیش بینی نشده نگه دار بقیشو طلای آب شده بخر یه جای مطمئن. تدریجا جمع میشه یهو بفروش ماشین بخر

ماشین بخوای بخری چی

ببین من خودم دوسال پیش یه ماشین خریدم

ثبت نامی دو مرحله ای بود 

نصفشو پیش باید میدادم نصفشو موقع تحویل

برای مرحله اول همه رو قرض کردم مقدار کمی خودم داشتم

با حقوقم تا موعد تحویل برسه تا حدودی بدهی ها رو تسویه کردم

بعد یه وام گرفتم و قرعه کشی خونگی اسم نوشتم، 

و مقداری هم دوباره قرض کردم 

البته ارزون ترین ماشین بود و من تا دو سال داشتم قسط میدادم 

ولی خب حقوقمم از شما خیلی کمتر بود

دختر مجردم خرج اجاره ندارم

اگه اهل قر و فر و خرج های الکی نیستی ۳ میلیون درماه بذار تو جیبت و ۱۵ تومن طلای دست دوم بگیر به نظرم راحت و کم ریسکه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
نزدیک ۳۰۰ میلیون قرعه کشی هم نوشتم هنوز درنیوپتذ

کلا پو نقد نگه دار برای پس انداز. حتما تبدیل به طا کن تا زمانی که برسه به مبلغ مد نظرت. طلا به انگیزه پس انداز هم نو یا بدون اجرت نخر. موقع فروش ضرره. فقط اب شده

2706