2752
2734

فحش ندید من باردارم 

باغ برای بابام خریدنی نیس خیلی کوچولو هستن 

چاقاله  و گوجه سبز 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هیچوقت الوچه

چاقاله بادوم

دوست نداشتم

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2731
وایییی منم باردارم میخواااااااام

خدا کاش نبوده بودی نمیخام هوست بشه من ۲ ماه داشتم میمردم از هوسش☹️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
نوش جونت💖

فدات 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچوقت الوچه چاقاله بادوم دوست نداشتم

باور نمیکنم خیلی خوشمزه هست که 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میلیاردها بار

به به

من غششششش😋😋😋😋😋😋😍😍😍😍😍😍

نووووووش جونتون

اسی ارزومه  باغ بخرم   گوجه سبز و چغاله  بکارم

خودمم همه رو بخورم

کلا دیوونه ام😅😅😅😅😅😅

عاشق Moderntalking هستم😍😍😍........... 
2706