2733
2739
عنوان

تجربیات من از مسیر iui تا ivf

| مشاهده متن کامل بحث + 266320 بازدید | 1661 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها منم دوباره تماس گرفتم  مرکز نجمیه 

داخلی ۱۲۵ 

همون آقای راد که گفتید جواب دادن 

گفته دکتر برگشته 

و الآن دارن برای سری دوم (۱۲ نفر )

پی آر پی رو انجام میدن 

سری اول ۱۲ نفر بودن 

گفتن برای اونایی که بیوپسی مثبت داشتن 

بهتر جواب داده 

و اشاره کردن به همسر کاربر ستاره که ظاهرا فقط ایشون با بیوپسی منفی براشون جواب داده 

گفت خود پی آر پی نیست 

شبیه پی آر پی هست 

برا خطر یا عوارض پرسیدم گفتن اصلا عوارضی نداره و کاملا سیف هست 

گفت برا مرحله جدید به کسانیکه شماره دادند 

تلفن میکنن

گفته هنوزم رایگان انجام میشه و فقط هزینه لوازم مصرفی رو میگیرن 

ستاره جان خیر ببینی 

راستی در مورد اینکه از کجا شنیدید هم پرسید گفتم داخل یه سایت خوندم 

گفت همون نی نی سایت    ツ

گفتم آره 

یکی اومد گفت من راد هستم بعدش غیب شد 

گفت خودم بودم .... دفعه بعد دیگه نتونست وارد سایت بشه و رمزش رو یادش رفته !!!!

بچه ها منم دوباره تماس گرفتم  مرکز نجمیه  داخلی ۱۲۵  همون آقای راد که گفتید جواب ...

سلام گلم يعني با ما هم تماس ميگيرن ما هم شماره داديم،نگفت مرحله جديد كي شروع ميشه...؟

خدا جونم شكررررررت ❤️
2728
سلام گلم يعني با ما هم تماس ميگيرن ما هم شماره داديم،نگفت مرحله جديد كي شروع ميشه...؟

نه نگفت چه وقت ....ولی گفت از روی لیست که تماس گرفته بودن خبر میدیم 

میگفت همون روز از خیلی از شهرها تماس داشتیم.

بچه ها منم دوباره تماس گرفتم  مرکز نجمیه  داخلی ۱۲۵  همون آقای راد که گفتید جواب ...

از پیگیری و اطلاع رسانیتون بی نهایت ممنون . اجرتون با خانم فاطمه 

خوشحالم که دست در دست هم دادیم و در کنار هم داریم برای لبخند زندگی هامون تلاش می کنیم . 

مامانای آینده ، در آینده ای نزدیک امیدوارم در تاپیکی دور هم جمع بشیم و در مورد تجربیات مادرانه خودمون صحبت کنیم . فکر کنم بتونیم تاپیک پر و پیمونی در آینده از کولیک بچه گرفته تا شروع غذای کمکی و نحوه پخت غذا به کوچولوها صحبت کنیم 

منتظر نتایج مثبت تک تک دوستان هستم

مسیر بارداری مسیری سخت و لذت بخشه و چه زیباست که این تجربیات رو با یکدیگر به اشتراک بگذاریم           

خداروشکر عزیزم که تونستین به جواب هاتون برسید،انشالله همگی بیایید کرمان دست پر و با خاطره ی خوب برگردین

من رفتم دکتر آقاحسینی بالاخره. گفت تخمکت ضعیفه اما متناسب با سنت هست !!!! گفت ترجیحا اهدایی چون شاید اصلا نتونم ازت تخمک بگیرم. گفت همسرت هم بره مشاور اورولوژ ... باید یه دکتر دیگه هم برم مشاوره . تا ببینم خدا چه می خواد

2738
من رفتم دکتر آقاحسینی بالاخره. گفت تخمکت ضعیفه اما متناسب با سنت هست !!!! گفت ترجیحا اهدایی چون شاید ...

مگه چند سالتونه عزیزم؟

آخه دکتر به من هم گفت ممکنه کیفیت تخمک هات به خاطر سنت پایین باشه که اینهمه درمان هورمونی جواب نداده.من 35 سالمه

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
39 سال

پس چطوریه که بعضی خانمها توی 45 سالگی نی نی دار می شن اونم یه نینی نابغه!

دست خداست همه چیز  

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
پس چطوریه که بعضی خانمها توی 45 سالگی نی نی دار می شن اونم یه نینی نابغه! دست خداست همه چیز   ...

اونها شوهرشونم بی مشکله . ماها هم اگر همسرامون بدون مشکل بودن امکان داشت . ولی وقتی طرف مقابل مشکل داره ما هم که..... دست به دست هم میده دیگه

اونها شوهرشونم بی مشکله . ماها هم اگر همسرامون بدون مشکل بودن امکان داشت . ولی وقتی طرف مقابل مشکل د ...

راست ميگي

متاسفانه همسرم يكم مشكل داره

2706