2737
2739

فامیل بودیم، با هم هیچ ارتباطی نداشتیم ولی من دوسش داشتم، اونم نمیدونم رو چه حسابی اومد خواستگاری، منم از خدا خواسته بله دادم😂

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از طریق کارهای مرتبط با دانشگاه

دوست بودیم و با هم زندگی کردیم بعد ازدواج کردیم الان ده ساله. بچه داریم و زندگی خیلی خوبی داریم، توام با عشق و رفاقت و دوستی و همفکری

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2742
سنتی  پنج ساله ازدواج کردم و راضیم شکر خدا

ازاین لحاظ که هیجان دوران دوستی رو نداشتین چطور؟؟

میدونم شاید طرزفکربچگانه باشه ولی خب مثلا ببینین بقیه دوست شدن و ازدواج کردن و خیلی شور و هیجان داشتن برای بهم رسیدن    یه کم حسرت نمیخورین؟

البته مهم خوشبختیه که ربطی نداره سنتی ازدواج کردین یانه

یعنی اول هم خونه بودین  بعد ازدواج کردین؟!

بله. ایران هم نیستیم البته.

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2738
ازاین لحاظ که هیجان دوران دوستی رو نداشتین چطور؟؟ میدونم شاید طرزفکربچگانه باشه ولی خب مثلا ببین ...

نه سنم کم بود سرم تو درس و مشق بود اصلا به این چیزا فکر نکردم 😂😂بعدشم ک ازدواج کردم و خداروشکر هیچی کم نداشته تا الان برام 

آهان  شوهرتون خارجیه یاایرانی؟

انگلیسیه. اما دوستای ایرانی خیلی زیادی هم دارم که با پارتنر ایرانیشون زندگی می کنن قبل ازدواج یا کلا ازدواج نمی کنن. 

سخت نبود براتون اینکه شریک زندگیت هم ملیتت نباشه ؟

خیلی نه، هم اینکه من عملا بیشتر زندگی بزرگسالیم رو ایران نبودم. هم اینکه از نظر فکری به هم نزدیکیم و چون هردومون کارمون تو حوزه ی علوم انسانیه عقاید مشخصی داریم، اصلی ترین عنصر هویتمون مرتبط با عقایدمونه تا ملیت و.... یه سختی هایی هم داره البته مثلا من در مورد ادبیات فارسی و.. (که خیلی علاقه دارم) نمی تونم باهاش صحبت کنم یا فیلم ایرانی، مگر تعداد کمی که زیرنویس شده، نمی تونیم ببینیم باهم. اما روی هم رفته مشکل جدی ای نیست اینا خیلی کوچیک و جزییه.

راضی نیستم ۵ سال دوست بودیم انقدر عاشق هم بودیم ک نگو سر زبونا اوفتاده بود عشقمون بعدش خیلی با ساز و دوهول بعد سه بار خواستگاری اومدن خانوادم قبول کردن و من ازدواج کردم باهاش بعد ازدواج یکی دیگه شد کلا بعد شیش ماه از عقد خیانت کرد من رفتم دنبال طلاق خانوادم نزاشتن گفتن انتخاب خودت بوده حق نداری جداشی اصلا نگم گند زدم با این انتخابم فکر مکردم بعد ۵ سال شناختمش 

اشنایمونم از طریق دوست شوهرم بود اول اون مدام خاستگارم بود خانوادم قبول نمکردن خودمم نمخواستمش دلشو بد شکستم خیلی دوسم داشت خیلی بد کردم با دلش شوهرمم شماره منو از گوشی اون برداشت و دیگه الان بدبخت شدم و پشیمون خیلی مواظب انتخاباتون باشین 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋
راضی نیستم ۵ سال دوست بودیم انقدر عاشق هم بودیم ک نگو سر زبونا اوفتاده بود عشقمون بعدش خیلی با ساز و ...

یعنی بعد ۵ سال دوستی  نشناختی و خودواقعیشو نشون نداد؟!

من فکرمیکنم چون خیلی دوسش داشتی و ازرواحساس به رفتاراش نگاه میکردی ک اونموقع نشونه های منفی رفتار الانش رو ندیدی

درسته؟

شایدم اون خیلی خوب نقش بازی میکرد 

2706