2733
2739
عنوان

دشنن خانما، خود خانم ها هستن!

85 بازدید | 6 پست

میگی چطور؟ 

وقتی ی مرد  از ی تعداد میپرسه ایده آل خانما برای ازدواج چیه، ی عده میگن همشون پول پولکین، این عده کیا بودن؟ خانما! 

وقتی ی خانم با گریه تایپک میزنه دلمو شکوندن با قضاوتها؟ اکثرا کیا حرف میزنن تو فامیل؟ خانما؟ 

کسایی ک میگن مادرم میگ نخند زشته و فلان فامیلم ک زنه میگه این رفتارت فلان جور بوده؟ کی؟ خانما 

خیانتها! مردایی ک غلط اضافه میکنن و خیانت میکنن، ولی اون زنی که میدونه ی زن دیگه رو خورد میکنه چرا؟ 

بازم هست، ما خودمون بر علیه خودمونیم، چرا؟ واقعا چرا هوای همو نداریم؟ چرا ظلم میکنیم ب خودمون؟ چی شده ک یادتون رفته ارزش هاتونو؟ از اونایی که ادعا دارن ی دختر 13 ساله صیغه بشه چون دوره ی بلوغ رسیده تا اون خانمایی که ادعا دارن باید موش بدوونن تو خونه زندگی یکی با کارا و غیبت ها و حرفا! 

درود عامون بر یَک یَکتون باد، آنخماعو یهویی ✌️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم همیشه همینو میگم مرداد حتی به اشتباه هم باشه پشت هم در میان ولی همیشه زن بر علیه زن بوده 

حتی کمتر بودن ارزش زن ها توی جامعه هم از همین مادرایی میاد که وقتی پسر بزرگشون دختراشونو میزدن و زندانی میکردن 

میگفتن الهی دورن بگرده مادر، این گیس بریده ی کاری کرده، تو ببخش اعصابت آروم باشه! 

ولی اینم بگم دیگ خیلی از برادرای امروزی حامی خواهراشون شدن برای رهایی و نفس کشیدن 

درود عامون بر یَک یَکتون باد، آنخماعو یهویی ✌️ 

آره درسته

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید