2733
2771

اما آخرین افطار ماه مبارک رمضان ... 

چه قدر دلگیر بود سحر و افطار امروز 🥺

من آدم مذهبی نیستم اما ماه رمضونا با روزه گرفتن حس و حال خوبی رو تجربه میکنم حس میکنم بیشتر به معبودم نزدیکم ،🤍🌱 با اشتیاق بیشتری نماز میخونم ، وقت بیشتری رو به مناجات پروردگارم میگذرونم و روحم حس معنوی خوبی رو تجربه می‌کنه ✨✨

با وجود مشکلات و دغدغه های اخیر که یکی عزیزانم با سرطان دست و پنجه نرم می‌کنه و ما روزای سختی رو میگذرونیم 😭😭🤕🤕

اما این ماه حس معنوی و آرامش خوبی داشتم و دلم قرص بود به بودنش 

بیشتر از هر وقت دیگه  گل سرخی های چادر نمازم بهم آرامش و انرژی میداد  💚🥺 و بیشتر دلتنگ این حس میشم 

همه رفتند گدا باز گدا مانده هنوز 

شب عید است و خدا عیدی ما مانده هنوز ... 

خدایا به حق همین وقت و آخرین روز ماه مبارکت دستمونو بگیر و هوامونو داشته باش  🤍💚

خدایا هیچ نعمتی بالاتر از سلامتی نیست این نعمت رو از هیچکس  دریغ نکن 😢😢

برای شفای بیمار سرطانی ما دعا کنید 😢😢😭😭  

عیدتون هم مبارک طاعات و عباداتتون قبول درگاه حق ♥️  

و در آخر 

مناجاتی زیبا از خواجه عبدالله انصاری:"بارالها؛از كوی تو بيرون نشود پای خيالم

نكند فرق به حالم

که برانی چه بخوانی

چه به اوجم برسانی

چه به خاكم بكشانی

نه من آنم كه برنجم 

نه تو آنی كه برانی..."نه من آنم كه ز فيض نگهت چشم بپوشم 

نه تو آنی كه گدا را ننوازی به نگاهی

در اگر باز نگردد، نروم باز به جايی

پشت ديوار نشينم چو گدا بر سر راهی

كس به غير از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز كن در كه جز اين خانه مرا نيست پناهی. . .✨🌝

اینم اخرین سفره افطار من بماند به یادگار  : 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛