2737
2734

نمیکشم بخونم

شدم تنبل

معدلم نزدیک های ۲۰ بود

اصلا از اول هم با هدف نمیومدم مثلا میشه گفت

اصلاباب میلم این نبود

الان پایان دهمم

میخوام تغییر رشته بدم هنر که اونم خوندم میگن تورار پایه کنی

کلی دردسر داره  و یسال از بقیه عقب میفتم

هنر ارزش داره بنظرتون

خیلی وقته مردم فقط وانمود میکنم زندم🤌🤌

دوست من یک سال رفت ادبیات اصلا علاقه نداشت معدلش ۱۴بود  دوباره سال بعد اومد رشته گرافیک تو همون پایه امقد علاقه داشت که نمره هاشم خوب شد و راضی بود از کارش

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک سال بزاری برای تغییر رشته بهتره . تا اینکه چندین سال پشت کنکور بمونی و آخرش یه چیزی که میخواستی نرسی .

برو سمت چیزی که حال دلت باهاش خوبه .

موفق بشی ان اشالله ❤️

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2731
عارع نمیتونی برو دنبال علاقت  هنر چی مثلا؟ گرافیک و اینا خوبه مثلا

گرافیک دوس دارم ولی میترسم نتونم شکست بخورم

یا مسخره ای این او اون بشم

بگن از پس تجربی نیومد

دوست من یک سال رفت ادبیات اصلا علاقه نداشت معدلش ۱۴بود  دوباره سال بعد اومد رشته گرافیک تو همون ...

منم می خوام میترسم خانوادم حمایتم نکنن

گرافیک دوس دارم ولی میترسم نتونم شکست بخورم یا مسخره ای این او اون بشم بگن از پس تجربی نیومد

گور بابای بقیه واقن اگ نمیتونی اذامش نده داغون میشی 

چون خودم تجربی بودم میگم

عشق یعنی کاپوچینو با هیس و دیگر هیچ:)درگیر طُ بودم نمازم به قضا رفت..♥️🤦🏻‍♀️
2740
گور بابای بقیه واقن اگ نمیتونی اذامش نده داغون میشی  چون خودم تجربی بودم میگم

مرسی

ممنون اره باید هرچی شده تغییر رشته بدم

خواهش میکنم ازت قبل اینکه دیر شه برو هنر منم دارم واسه کنکور هنر میخونم

راهنمایی خواستی بگو بهم 

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )(یه پرانتز دیگه باز میکنم و باید بگم کات کرده💃) به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️
من هنر خوندم کنکور هنر دادم ولی دلم میخواد برم تجربی برای رشته هنر جز دانشگاه های تهران بقیه به درد ...

شاغلی یا نه

تجربی خوبه ولی کشش واراده بسیار میخواد

خواهش میکنم ازت قبل اینکه دیر شه برو هنر منم دارم واسه کنکور هنر میخونم راهنمایی خواستی بگو بهم&nbs ...

مرسی عزیزم

واقعا ممنونم ازت

خیلی میخوام تغییر رشته بدم ولی میترسم اینده نتونم واسه خودم شغلی پیدا کنم

میگن هنر شغل کمه

شاغلی یا نه تجربی خوبه ولی کشش واراده بسیار میخواد

شآغل نیستم دانشجو ام ولی اگه از پس هزینه ها بر میایی بیا هنر  و اینکه رشته های هنر فقط طراحی دوخت  فتو گرافیک درآمد داره بقیه اصلا آنچنان درآمد ندارن و این دو رشته استخدامی دارند

2706