2733
2734
عنوان

تکرار پایه ارزش داره بنظرتون تجربی داره منو میکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 44 پست
شآغل نیستم دانشجو ام ولی اگه از پس هزینه ها بر میایی بیا هنر  و اینکه رشته های هنر فقط طراحی دو ...

بنظرت ارزش داره

بخونم

تو برگردی عقب میخونی باز؟

خیلی وقته مردم فقط وانمود میکنم زندم🤌🤌
بنظرت ارزش داره بخونم تو برگردی عقب میخونی باز؟

اگه برگردم عقب صد درصد میرفتم تجربی ولی گرافیک رایانه هم میخوندم فتو شاب یاد میگرفتم  الان خیلی درآمد داره اگه هنر میخوایی  به نظرم درس زیاد بخون دانشگاه تهران  بیاری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم من خودم تجربی بودم از اول علاقه نداشتم هی تنبلی کردم برم تغییر رشته بدم آخر سر هم دیر شد سال یازدهم رفتم بهم  گفت دیر بائو تا آخر سال دوازدهم بخونی خوندم الانم دارم دیپلم انسانی میگیرم هنوز مونده دیپلمم خواهشا علاقه نداری تغییر رشته بده

به نظر م بخون گرافیک ارزش داره من رفتم طراحی لباس ولی پشیمونم تو  اینستا هرکی میبینم فارغ تحصیل شده بلاگر و لی استخدامی فتوشاب کار و گرافیک  زیاد میخواد وحتی دور کاری هم میتونی انجام بدی

یک سال بزاری برای تغییر رشته بهتره . تا اینکه چندین سال پشت کنکور بمونی و آخرش یه چیزی که میخواستی ن ...

برای من همین اتفاق افتاد علاقه زیادی به انسانی مخصوصا تاریخ داشتم خانواده ام گفتن نرو انسانی اونا شاگرد تنبل هستن منم ریاضی ام عالی بود رفتم رشته ریاضی خدا می دونه به من چی گذشت هر کتابش رو باز می کردم حالم رو بهم می ریخت نمره هام پایین امد کنکور رو افتضاح دادم رتبه ام شد ۷هزار یک سال پشت کنکور موندم اصلا باز نکردن فیزیک با شیمی بخونم چقدر مادرم دعوام کرد فکر کنم تقریبا دو هفته مونده بود به کنکور پیش خودم گفتم من که باز قبول نمیشم اگر پشت بمونم باز نمی خونم همون انسانی رو شروع کنم بخونم خیلی علاقه داشتم هر روز باعشق درس می خوندم رتبه کنکورم ۷۲۳ شد به هرچی علاقه داری بری موفق میشی

سلام عزیزم من خودم تجربی بودم از اول علاقه نداشتم هی تنبلی کردم برم تغییر رشته بدم آخر سر هم دیر شد ...

منم با حرفتون موافقم من به رشته ریاضی علاقه نداشتم رتبه کنکور افتضاح شد ۴ سال از درس متنفر شدم تغییر رشته دادم انسانی رتبه ام۷۲۳ شد کاش همون دهم تغییر رشته می دادم

اگه برگردم عقب صد درصد میرفتم تجربی ولی گرافیک رایانه هم میخوندم فتو شاب یاد میگرفتم  الان خیلی ...

مرسی از اینکه وقت گزاشتی جواب دادی

مرسی عزیزم واقعا ممنونم ازت خیلی میخوام تغییر رشته بدم ولی میترسم اینده نتونم واسه خودم شغلی پیدا ...

قطع ب یقین میگم با تغییر رشته اینده بهتری خواهی داشت حتی اگر شغلی پیدا نکنی، خوشحال تر زندگی میکنی با تغییر مسیر ب سمتی ک علاقه داری.‌‌‌..

درسته رشته هایی ک با تجربی میشه رفت بازار کار خیلی خوبی دارن مثل پرستاری مامایی و ...ولی شما بدون علاقه نمیتونی این رشته هارو بیاری!تهش بعد ۳ سال سخت درس خوندن توی دبیرستان مجبوری بری یکی از رشته های علوم پایه که سختی درساش هزاررر برابر درسای دبیرستانه 

لطفا اشتباهی که من کردم رو تکرار نکن🥲تا دیر نشده برو سراغ چیزی که بهش علاقه داری....زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای با چیزی که دوسش نداری هدرش بدی😢🤍

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
سلام ؛ میتونم کمکتون کنم 🙂✅

قربونت بشم من ممنون

شما پرستاری میخونید

رشته تون عالی

سال اول قبول شدید خیلی سخت بود قبول شدن

ببخشید سوال زیاد پرسیدم

2706