2733
2734
عنوان

تکرار پایه ارزش داره بنظرتون تجربی داره منو میکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 44 پست
مرسیی

من وقتی که تغییر رشته دادم همه به من خندیدن حتی مشاورم گفت که باز هم بری اون رشته قبول نمیشی تو فقط داری فرار میکنی خانوادم همه تنهام گذاشتن جز خواهرم آخرش هم وقتی نتایج امد از انتخابی که کرده بودم خوشحال بودم دانشگاهی رو که می خواستم هم قبول شدم ببین دلت چی میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قطع ب یقین میگم با تغییر رشته اینده بهتری خواهی داشت حتی اگر شغلی پیدا نکنی، خوشحال تر زندگی میکنی ب ...

آی حق بود تمام گفته هات مرسی واقعا بابت نظر مفیدت

ممنون از اینکه وقت گزاشتی جوابمو دادی🥰

خیلی وقته مردم فقط وانمود میکنم زندم🤌🤌
2731
آی حق بود تمام گفته هات مرسی واقعا بابت نظر مفیدت ممنون از اینکه وقت گزاشتی جوابمو دادی🥰

خواهش میکنم عزیزم

من خودم سوم راهنماییم ک تموم شد ازمون نمونه دولتی و تیز هوشان دادم

جفتشم انسانی قبول شدم سرچ ک میزدم برای تحقیق راجع ب این ک کدوم بهتره و اینا تاپیکای نی نی سایت و بالا میاورد و منم عضو شدم....

خیلی حفظیاتم خوب بود و دختر باهوش و درس خونی بودم و اگر انسانی میرفتم قطعا الان بهترین دانشگاه قبول شده بودم...

خانوادم و اون جوی ک اون سال بین بچه ها بود و همه میرفتن تجربی باعث شد منم برم سمت این رشته

کلی بار روانی منفی درسایی ک ازشون متنفر بودم...هزینه های سنگین...همه اینارو سه سال تحمل کردم 

الان سال دوم دانشگاهم رشتم پر از شیمی و چرخه و ....ک تو دبیرستانم ازش متنفر بودم

تهشم بازار کاری نداره

از سال ۹۸ تا همین الان من مسیرم ب سمتی رفت ک براش ساخته نشدم

دوست ندارم دخترای دیگه هم مثل من این جوری گم بشن تو مسبر زندگیشون

امیدوارم بتونم بهت کمک کرده باشم🤍

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
سلام عزیزم من خودم تجربی بودم از اول علاقه نداشتم هی تنبلی کردم برم تغییر رشته بدم آخر سر هم دیر شد ...

کاملا درسته

احساس اینجا خری بهم دست میده باید زیاد مطالعه کنی

من توانشو ندارم

البته هنر هم مطالعه زیاد میخواد ولی نسبت تجربی کمتر

برای من همین اتفاق افتاد علاقه زیادی به انسانی مخصوصا تاریخ داشتم خانواده ام گفتن نرو انسانی اونا شا ...

واو عالی

الان شاغلی 

رشته دانشگاهیت چیه

خواهش میکنم عزیزم من خودم سوم راهنماییم ک تموم شد ازمون نمونه دولتی و تیز هوشان دادم جفتشم انسانی ...

مرسی

واقعا کلی کمکم کردی

امیدوارم شما هم موفق بشید

بنظرم رشتت خیلی هم عالی ناراحت نشو اصلا

مرسی عزیزم واقعا ممنونم ازت خیلی میخوام تغییر رشته بدم ولی میترسم اینده نتونم واسه خودم شغلی پیدا ...

نترس عزیزم تو همه رشته ها اینجوری میگن

طراحی لباس

گرافیک

موسیقی

عکاسی

اینا هم واسه مهاجرت خوبه هم اینجا میتونی کار پیدا کنی 

حتی تدریس کنی

اگه زرنگ باشی و پشتکار قوی داشته باشی میتونی تو دوران دانشجوییت هم کار پیدا کنی

مهم اینه که حالت خوبه و رفتی سراغ علاقه ات

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )(یه پرانتز دیگه باز میکنم و باید بگم کات کرده💃) به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️
نترس عزیزم تو همه رشته ها اینجوری میگن طراحی لباس گرافیک موسیقی عکاسی اینا هم واسه مهاجرت خوبه ...

مرسی واقعا از نظرت یکم هم شده

حالم بهتر شد

امیدوارم به ارزوهات برسی وموفق بشی

مرسی واقعا کلی کمکم کردی امیدوارم شما هم موفق بشید بنظرم رشتت خیلی هم عالی ناراحت نشو اصلا

خواهش میکنم عزیزم

ممنونم همچنین🤍

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
2706