2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من هردو بودم ولی خجالت رو گذاشتم کنار استرسم هنوزم هس خجالت رو وقتی اعتماد ب نفسم زیاد شد 

خجالت چجوریییی 

من خیلی سعی میکنم

خجالتت از چی بود 

چند سالته

تنها راه مشاور خوب هست و‌تامام  باقی راه ها دو سه روزی جواب میدند  بعد باز بدتر باید ری ...

دقیقا تنها روانشناس میتونه کمک کنه من خودم دعا میکنم واسم دارو بنویسه دارو خیلی بهتره در کنار رواندرمانی هم باشه چه بهتر

2740
دقیقا تنها روانشناس میتونه کمک کنه من خودم دعا میکنم واسم دارو بنویسه دارو خیلی بهتره در کنار رواندر ...

دارو مصرف نکردم 

ولی روان درمانی شدم

البته من خجالتب نبودم هبچوقت

ولی افسردگی و‌استرس بالایی داشتم 

من حالم از خجالتی بودن خودم بهم میخوره

میرم مغازه قبل هر چی میگم ببخشید مثلا فلان چیزو دارید

اخه یکی نیس ب من بگه چرا میگی ببخشید

مگ داری نسیه میگیری یا داری تریاک میخری ک خجالت داشته باشه😐😐😐😒😒😒😒

دارو مصرف نکردم  ولی روان درمانی شدم البته من خجالتب نبودم هبچوقت ولی افسردگی و‌استرس بالایی ...

منم افسردگی اضطراب شدید اصن دارم افتضاح خیلی خداروشکر میکنم تصمیم گرفتم برم واقعا با همین که یه جلسه رفتم بهم کمک کرد

خجالت چجوریییی  من خیلی سعی میکنم خجالتت از چی بود  چند سالته

خجالت ازهمه چی ازهمه حتی مهمونی میرفتم نمیتونستم راحت غذا بخورم الان اونقد راحتم ک حتی توجمعی بودیم ک اولین نفری تواون جمع بودم ک راحت بود تو حرف زدن تو خوردن عین خیالم نیس😄چون میخوام ازهمون لحظه لذت ببرم خجالت توبهترین جا پیش بهترین ادم باشی اون روزولحظه رو خراب میکنه مگه چقدقراره عمرکنم ؟مگه من چی کم دارم؟اوناهم مثل من آدمن 

خجالت ازهمه چی ازهمه حتی مهمونی میرفتم نمیتونستم راحت غذا بخورم الان اونقد راحتم ک حتی توجمعی بودیم ...

منم اونقد خجالتی ام تو جمع حرف نمیزنم خیلی کممممم

میگن ساکتی اصلا نمیدونم چی بگم

چطوری خجالتتت برطرف شد چیکار کردییی

2706