2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من یکی دو سال هست اینجوریم روانشناس هم دارم میرم البته یه جلسه هست ولی خب جلسات بعد هم میخوام برم

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 
من هردو بودم ولی خجالت رو گذاشتم کنار استرسم هنوزم هس خجالت رو وقتی اعتماد ب نفسم زیاد شد 

خجالت چجوریییی 

من خیلی سعی میکنم

خجالتت از چی بود 

چند سالته

تنها راه مشاور خوب هست و‌تامام  باقی راه ها دو سه روزی جواب میدند  بعد باز بدتر باید ری ...

دقیقا تنها روانشناس میتونه کمک کنه من خودم دعا میکنم واسم دارو بنویسه دارو خیلی بهتره در کنار رواندرمانی هم باشه چه بهتر

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 
دقیقا تنها روانشناس میتونه کمک کنه من خودم دعا میکنم واسم دارو بنویسه دارو خیلی بهتره در کنار رواندر ...

دارو مصرف نکردم 

ولی روان درمانی شدم

البته من خجالتب نبودم هبچوقت

ولی افسردگی و‌استرس بالایی داشتم 

من حالم از خجالتی بودن خودم بهم میخوره

میرم مغازه قبل هر چی میگم ببخشید مثلا فلان چیزو دارید

اخه یکی نیس ب من بگه چرا میگی ببخشید

مگ داری نسیه میگیری یا داری تریاک میخری ک خجالت داشته باشه😐😐😐😒😒😒😒

دارو مصرف نکردم  ولی روان درمانی شدم البته من خجالتب نبودم هبچوقت ولی افسردگی و‌استرس بالایی ...

منم افسردگی اضطراب شدید اصن دارم افتضاح خیلی خداروشکر میکنم تصمیم گرفتم برم واقعا با همین که یه جلسه رفتم بهم کمک کرد

خجالت چجوریییی  من خیلی سعی میکنم خجالتت از چی بود  چند سالته

خجالت ازهمه چی ازهمه حتی مهمونی میرفتم نمیتونستم راحت غذا بخورم الان اونقد راحتم ک حتی توجمعی بودیم ک اولین نفری تواون جمع بودم ک راحت بود تو حرف زدن تو خوردن عین خیالم نیس😄چون میخوام ازهمون لحظه لذت ببرم خجالت توبهترین جا پیش بهترین ادم باشی اون روزولحظه رو خراب میکنه مگه چقدقراره عمرکنم ؟مگه من چی کم دارم؟اوناهم مثل من آدمن 

خجالت ازهمه چی ازهمه حتی مهمونی میرفتم نمیتونستم راحت غذا بخورم الان اونقد راحتم ک حتی توجمعی بودیم ...

منم اونقد خجالتی ام تو جمع حرف نمیزنم خیلی کممممم

میگن ساکتی اصلا نمیدونم چی بگم

چطوری خجالتتت برطرف شد چیکار کردییی

2706