2733
2739

یه سوال داشتم 

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... همه منو تنهام میزارن 🙂 همه ها ، همه... شاید یه روز اونقدر قوی و مستقل شدم ، که دیگه برام مهم نبود کی رهام می‌کنه...💔
خودم میخورم بپرس

به چه دلیلی دکتر تجویز کرده براتون؟

البته اگر دوسدارید بگید 

دکتر برای منم نوشت 

خواستم بدونم به چه دلیلی مینویسن

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... همه منو تنهام میزارن 🙂 همه ها ، همه... شاید یه روز اونقدر قوی و مستقل شدم ، که دیگه برام مهم نبود کی رهام می‌کنه...💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به چه دلیلی دکتر تجویز کرده براتون؟ البته اگر دوسدارید بگید  دکتر برای منم نوشت  خواستم ...

برای من بخاطر افسردگی و عصبی بودن

مهم نيست فكر كنى چقدر آدم باحال،با استعداد، تحصيل كرده و ثروتمندى هستى. رفتارى كه با ديگران دارى همه چيز رو درباره تو ميگه.
2742
برای من بخاطر افسردگی و عصبی بودن

از منم پرسید که عصبی هستی یا نه،

منم گفتم بله هستم 

ولی دیگه نه در این حد که قرص بخورم آخه به خاطر عصبانیتم

من برای میگرن مراجعه کردم پیششون

ولی داروی دیگه ای نوشتن که متناسب نبوده

از منم پرسید که عصبی هستی یا نه، منم گفتم بله هستم  ولی دیگه نه در این حد که قرص بخورم آخه به ...

برای تنظیم خوابم هست

ترانکوپین ۲۵؟

بنظر من ک قرص خوبیه از بین همه قرصایی ک میخورم این خیلی خوبه

مهم نيست فكر كنى چقدر آدم باحال،با استعداد، تحصيل كرده و ثروتمندى هستى. رفتارى كه با ديگران دارى همه چيز رو درباره تو ميگه.