2737
2734

جا حبوباتیم و جابرنجی از اون بانکه هاس میخام از اینا بگیرم بنظرتون خوبه نسبت به قیمتش؟مدل دیگه ای سراغ دارین؟ اصلا بنظرتون بانکه خوبه برا جا حبوباتیم اینا یا از اینا خوبه بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی خیلی دودلم

وای چه خوبه 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا خوشگلن ولی خودم نداشتم ازشون که بدونم خوبه یا بد

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2742

من سرویس اورانوس داشتم که اوکیه چیز خاصی نیست راضیم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
وای چه خوبه 

شبیهش دیده بودم ولی این خوشگله

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
2740
حس میکنم جاگیره 

والا خسته شدم از اون بانکه ها یکمی بانکه تو کابینته یکمی هم داخل اجاق گازم چیدم خسته شدم تو هر بانکه یه چی هست آدم گیج میشه ولی منم برعکس احساس میکنم خیلی جمع جوره اینا همه جام میشه گذاشت

رو کابینت برنج و  حبوبات زیاد قشنگ نیست بنظرم . سلیقه هرکس محترمه

چرا رو کابینت؟ داخل کابینتم میشه بذاریشون دیگه

جدی عزیزم؟ خیلی وقته قصد خریدشو دارم ولی موندم

به نظرم خیلی خوبه هم جمع و جوره و جا نمیگیره هم خوشگله و استفادشم راحته 

آره دقیقا همه جا میشه گذاشت مونده به سلیقه

قیمتش چجوریه عزیزم؟

2706