2737
2734
عنوان

دختره اومده در خونه نامزدم😐

420 بازدید | 26 پست

داستان اینه که دیشب یه اتفاقی افتاد برای دایی نامزدم(کرج زندگی میکنه) که مجبور شدن با خانواده برن  اونجا و حتی شب هم قرار بود اونجا بمونن.ولی خب داداش کوچیکه نامزدم(بچس ۱۰ سالشه)نمی‌خواست بره ولی از یه طرفی هم کسی نبود که مواظبش باشه و نگهش داره،خلاصه منم گفتم من میام نگهش میدارم و اینجوری شد که قرار شد من شبو برم خونه نامزدم اینا بمونم.

تا صبح نشستم با داداش نامزدم فیفا بازی کردم ،کارتون دیدم باهاش و کلا هر کاری گفت کردم و دهنم سرویس شد و از اونجایی که داداش نامزدم خیلی پر حرفه،هی وسط کارتون دیدن و بازی کردن داشت میگفت که مهشاد(دختر فامیل)هی میاد خونه ما و هی می‌چسبه به داداش(نامزدم) بعدم گفت مهشاد از بچگی داداش و دوست داشت و این چیزا

از اونجایی که خودم میدونستم این چیزا رو و چند بار هم به دختره گفتم زیاد واکنش خاصی نشون ندادم.

همه چی خوب بود تا اینکه صبح دیدم یکی زنگ ایفون و زده و با صدای اون بیدار شدم اول فکر کردم نامزدم اینا برگشتن ولی دیدم نه،همین دختر فامیل بود و خیلی پر رو منو که دید گفت من اومده بودم محمدرضا(نامزدم)رو ببینم حیف شد که تو اینجا بودی😐

حالا شما بگید من با این دختره آشغال چی کار کنم؟

اینم بگم که اگه چیزی بهش بگم ممکنه برای هم من و هم نامزدم شر بشه چون فامیل جفتمونه(فامیلی ازدواج کردیم)

فقط موندم چطور انقد ریلکسی

خداشاهده من بودم جررش میدادم پارش میکردم

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

چرا برات شر شه!!!!!!!

اگه قرار شره درست شه برای اون باید باشه نه شما 

چه دلیلی داره عین کنه میچسبه به شوهرت 

هرچند شوهرت اگه دوبار میزد تو دهنش دیگه دختره ازی گوها نمیخورد البته اگه شوهرت خوشش نیاد 

بگیر از موهاش اویزانش کن 

یاد فیلم زیر خاکی افتادم،😂😂😂

چرا😂

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
2706