2752
2734

بگید:

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب اگه ندونیم گناه چطور بگیم؟!

فکر میکنم منظورم رو بد رسوند منظورم این بود که بقیه نمیدونن  یا خیلی مطرح نشده 

بازم عذر میخوام💚

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤

دوستان عزیزم کامنت هاتون رو دارم میخونم و لایک میکنم

بازم از اینکه وقت میگذارید و شرکت میکنید توی تاپیکم متشکرم💚💚💚💚

فکر میکنم منظورم رو بد رسوند منظورم این بود که بقیه نمیدونن  یا خیلی مطرح نشده  بازم عذر ...

عذرخواهی لازم نیست عزیزم

متوجه شدم

من به شخصه بزرگترین گناهم دوست نداشتن خودم بوده

گناه که بشماریم زیاده 

با صدای بلند حرف زدن . نگاه شک الود مثل تمسخر کردن یا مز دادن یا ....‌

سو ظن و قضاوت 

پوشیدن جوراب نازک همون رنگ پا 

لباسایی که به چشم میزنه و جنبه  زیبایی داره  حتی  خیلیا پوشش کامل دارن اما روسری یا شال رنگی جذاب سرشونه 

من خودم رعایت نمیکنم  ولی گناهه

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

اسنوری گذاشتن  اگه جنبه اموزشی نداشته باشه چون دیدم زندگی خیلیا رو به هم زد :( 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

پس تا اینجا

۱_غیبت

۲_سو ظن

۳_پز دادن 

۴_حسادت

۵_کینه به دل گرفتن

۶_به نظر من این آخریه خیلی مهمه

نگاه نکردن و یا حالا جلب توجه برای آقایون متاهل

۷_راضی نبودن پدر و مادر از دست ما

۸_قضاوت

۹_.....

....

منتظر بعدی ها هستم دوستای عزیزم

💚💚💚💚