2752
2734
عنوان

دختره اومده در خونه نامزدم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 26 پست
حقیقتا خیلی بدم میاد بخاطر پسر با هم جنس خودم بحث کنم اگه پسره به دختره چراغ سبز نشون نده دختره چرت ...

بابا دختره از بچگی با من بزرگ شده،ولی خب از همون اول هم ذاتش خراب بود و هر چیزی که من داشتمو میخواست از وقتیم که وارد رابطه شدم تا الان که نامزدیم گیر داده به نامزدم،

اتفاقا من خودمم دوست ندارم زیاد باهاش دعوا کنم ولی خب دهنم و سرویس کرده با کاراش 

حقیقتا خیلی بدم میاد بخاطر پسر با هم جنس خودم بحث کنم اگه پسره به دختره چراغ سبز نشون نده دختره چرت ...

دقيقا آفرین لپ مطلب رو گفتی 

پسره قبلا قول و قرار گذاشته حتما چراغ سبز نشون داده 

الان این دوتا افتادن جون هم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا دختره از بچگی با من بزرگ شده،ولی خب از همون اول هم ذاتش خراب بود و هر چیزی که من داشتمو میخواست ...

حسوده پسسس 

ولی بی اهمیت باش اگه بخوای همش باهاش بحث کنی جلوه خوبی نداره به شوهرت بگو بهتره

چرا😂

دیدی اون قسمتش و که خانومه فکر می‌کنه شوهرش با بازیگرست میگه اگه دستم به دختره برسه بخدا زندش نمی‌زارم  بعد هی یهو به خودش میپیچه دستاش و جوری می‌کنه دختر و از وسط میخوادپارش کنه،😂

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
2731
دقيقا آفرین لپ مطلب رو گفتی  پسره قبلا قول و قرار گذاشته حتما چراغ سبز نشون داده  الان ا ...

بابا دختره از بچگی با من بزرگ شده،ولی خب از همون اول هم ذاتش خراب بود و هر چیزی که من داشتمو میخواست از وقتیم که وارد رابطه شدم تا الان که نامزدیم گیر داده به نامزدم،

اتفاقا من خودمم دوست ندارم زیاد باهاش دعوا کنم ولی خب دهنم و سرویس کرده با کاراش 

دیدی اون قسمتش و که خانومه فکر می‌کنه شوهرش با بازیگرست میگه اگه دستم به دختره برسه بخدا زندش نمی‌زا ...

🤣🤣🤣🤣ارهههه

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

اگ شوهرخودت بودتواین شرایط اینجوریه فکرمیکردی؟

لطفابرای شادی روح برادرم امیرحسین جان یک صلوات میفرسین🙏
اگ شوهرخودت بودتواین شرایط اینجوریه فکرمیکردی؟

یک بار تذکر میدم اگر خیلی نفهم بود قطعا همینطوری فکر میکردم و خودمو کوچیک نمی‌کردم در عوض به همسرم میگفتم تا بهتر مشکل رو حل کنه اگه اون نتونست حل کنه پس مشکل از هر دو هست😊 وگرنه کم دختری پیدا میشه بدون چراغ سبز پسر بخواد از این غلطا کنه

یک بار تذکر میدم اگر خیلی نفهم بود قطعا همینطوری فکر میکردم و خودمو کوچیک نمی‌کردم در عوض به همسرم م ...

چ می‌دونم ی زنه توباشگاه مابودقسم خورده بود چون زندگیش خراب شده زندگی بقیه روخراب کنه 

لطفابرای شادی روح برادرم امیرحسین جان یک صلوات میفرسین🙏